Rossignol React R8 Ti  model 2020 z wiązaniami Look NX 12 Konect

Nowość 2019/20 !!! REACT R8 są zaprojektowane dla mężczyzn o bardzo dobrych umiejętnościach i sportowym zacięciu w jeździe - lubiących spędzać dużo czasu na stoku.

Rossignol React R8 TI   - ta narta daje  dużego kopa i perfekcyjne prowadzenie w carvingu. Rdzeń nart stanowi wkład z drewna nazwany Poplar Wood Core, którego zadaniem jest obniżenie masy nart oraz zwiększenie jej elastyczności podczas zakrętów.

Rdzeń został wzmocniony TITANALEM -  lekka warstwa wytrzymałego materiału stosowanego w większości sportów wpływa pozytywnie na dynamikę jazdy oraz szybkość przekazywania energii. Kształt nart został określony jako Oversize Sidecut – jest to połączenie taliowania charakterystycznego dla nart carvingowych ze współczesną, poszerzoną konstrukcją.

Opis techniczny:

CARBON ALLOY MATRIX - sprytna mieszanka włókien węglowych i bazaltu. Włókna węglowe zapewniają wytrzymałość,lekkość i moc.Bazalt dodaje amortyzację i stabilizację.

FLEX TIP sprawia, że narty, od dziobów po piętki mają odpowiednią sztywność, świetnie inicjują skręty i lekko wychodzą z łuków. Narty dobrze przewodzą siły i dostarczają z jazdy ogromnej frajdy

Technologia LCT została opracowana z myślą o wyścigach. Centralna szyna zintegrowana na całej długości narty eliminuje pewne przeciwdziałanie zgięcia nart, aby zapewnić stabilność i dynamiczną kontrolę.

OVERSIZED SIDECUT - kombinacja szerokiego carvingowego taliowania z większą szerokością pod butem - daje mocne trzymanie, łatwiejszą inicjację skrętów, chwyt i moc na całej długości narty, szybsze odblokowanie krawędzi konstrukcja sidewall wzmocniona titanalową wstawką.

System konect - wiązania są kompatybilne także z podeszwami do chodzenia. Narty z wiązaniami Look NX 12 Konect. skala 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :123-74-109mm   R- 14,0m dla 168cmNarty Rossignol React R8 Ti 2020

  • Kod produktu: Narty Rossignol React R8 Ti 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.699,00 zł
  • 1.799,00 zł


Dostępne opcje