Narty Volkl Deacon 74 Uvo model 2019
Wiązanie Marker rMotion 12,0

Nowość 2019 Narty Deacon 74 to następca modelu nart Code S. Trzy nowości konstrukcyjne sprawią, że będzie to absolutny hit. Nowa geometria, Extended Tip&Tail Rocker i przeprojektowany drewniany rdzeń Speedwal Multilayer z tytanalowym płaszczem został wzmocniony o nową technologię 3D.Glass, mającą jeszcze bardziej poprawić dynamikę jazdy i szybkość przekazywania impulsu na krawędzie.

Kolejną nowością jest ewolucja tłumika - UVO 3D - pracuje nie w dwóch a w trzech płaszczyznach, co wnosi nową jakość tłumienia a dziób narty wręcz klei się do śniegu. Niezawodność i dobre prowadzenie w każdych warunkach zapewniają sportowe wiązania rMotion 2 z funkcją Grip Walk. Dynamika, moc, stabilność i kontrola. Deacon 74 to narta stworzona do dynamicznych, ostrych i szybkich skrętów. Zmienny promień skrętu pozwala na różnorodność stylu jakim chcemy jeździć. Dają wolność wyboru - jadą po wszystkim, tak jak chcesz.

UVO to pierwszy skuteczny tłumik drgań 360° opracowany w celu redukcji drgań nart. Nierówności terenu nieuchronnie generują wibracje nart. To znacznie zakłóca płynność jazdy i utrudnia utrzymanie krawędzi. Rewolucyjna technologia UVO przeciwdziała temu zjawisku poprzez skuteczne tłumienie wibracji pionowych, poziomych, a także wzdłużnych. Jazda staje się płynniejsza, a utrzymanie krawędzi poprawia się.

Tłumik UVO naprawdę działa, a dzioby nart wręcz kleją się do śniegu, a my mamy większe poczucie kontroli nad jazdą.

Narty z wiązaniami Marker rMotion2 12,0 w skali 4-12 DIN, montowane do fabrycznej płyty rMotion w systemie


szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.
Opis techniczny:

Wiązania : Marker rMotion2 12.0 D Grip Walk Deacon ALU

Talia : 125x74x104mm

Promień skrętu :  16/173

Nowości : Tip Rocker, UVO 3D, rMotion2

Rdzeń : Drewniany - Speedwall MultiLayer Woodcore

Technologie : UVO 3D, 3D Glass, Multilayer Woodcore Speedwall 2.0, Powered by Titanium, XTD Tip&Tail Rocker

Narty w dobrym stanie technicznym i wizualnym.Normalne ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie dość grube i równe ok.1,5 -1,6 mm grubości. Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Narty po serwisie przygotowane do jazdy

W skali do 10 ocena nart na 8,0

Na narty używane udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Więcej na:zdjęcia nart volkl deacon 74 uvo 2019 173 cm

Narty Volkl Deacon 74 Uvo 2019

  • Kod produktu: Narty Volkl Deacon 74 Uvo 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.600,00 zł
  • 1.099,00 zł


Dostępne opcje