Narty Volkl Deacon 74 PRO Black model 2018/19
wiązanie Marker X-Cell 16,0

Nowość 2018/19   Deacon 74 PRO to następca narty Code S PRO, rozpoczynający tym samym całkiem nową rodzinę nart Deacon. Same narty są takie same jak w modelu Deacon 74 (3D.Glass, Speedwall Multilayer, Extended Tip&Tail Rocker, ślizg P-Tex 4504, titanal, sidewall, tłumik UVO 3D). Ale do tych nart Völkl zamontował już fabrycznie zawodniczą płytę Marker World Cup, do której dokręcamy zawodnicze wiązania Marker Race X-Cell. Druga różnica to sportowy tunning krawędzi.

Opis techniczny:

Dedykowane: Zaawansowani, Zawodowcy

Przeznaczenie: 80% Trasy przygotowane, 20% Puch

Technologie: UVO 3D, Powered by Titanium, 3D.Glass, Base: P-Tex 4504

Rdzeń: Speedwall

Wykończenie: Race Finish

Konstrukcja: Speedwall Multilayer Woodcore

Rocker: Tip & Tail Rocker

Wiązania: Race X-Cell 16

Płyta: Marker WC Plate 10 mm

Taliowanie :  125-74-104mm, Promień skrętu;  R- 17,0 m

Wersja DEACON 74 PRO ma fabryczne wykończenie krawędzi, takie jak w zawodniczych nartach Völkl - podniesienie 0,8° od spodu i 87,6° kąt boczny. Zawodnicza płyta bardziej dosztywnia narty w strefie środkowej. Dociśnięcie krawędzi wymaga użycia większej siły, ale jak już to zrobimy odwdzięczy się nam niesamowitą mocą. Sportowy tunnig kątów powoduje, że narty szybciej i przy mniejszym wychyleniu wchodzą na krawędź. Stworzone do szybkiej jazdy, ale tylko wtedy kiedy sam chcesz przyspieszyć. 

Duma marki Volkl -  Deacon 74 PRO to wysokiej jakości narty marki Volkl dla  zaawansowanych narciarzy z szerokością 74 mm pod butem, co sprawi że przejadą one bez problemu nawet po rozjeżdżonym śniegu.

Zbudowany w technologii wielowarstwowego rdzenia Speedwall Multi Layer wzmocnionego drewnem - Woodcore , usztywnione tytanową listwą Titanium Powered, wyposażone w tłumik wstrząsów UVO i profil Tip and Tail Rocker oraz wzmocnienie ściany bocznej na całej długości Full Sidewall. Sprzęt narciarski który zapewnia 100% mocy, ale tylko wtedy, gdy potrzebujesz i chcesz. Model Pro w porównaniu do swojego narty Deacon 74 umożliwia większe osiągi dzięki zastosowaniu płyty pod wiązaniem oraz naostrzeniu krawędzi jak w nartach z grupy Racetiger.

Deski Deacon 74 PRO dedykowane są narciarzom jeżdżącym o level wyżej niż dla modelu bazowego. Zapewnia to dodatkową moc i pozwala jeździć szybciej tym, którzy chcą i pewniej, tym którzy potrafią się z taką nartą obejść.

Narty z wiązaniami Marker X-Cell 16,0 RACE montowane na sztywno śrubami do  płyty  Marker WC PC Interface GSSL o wysokości 10 mm z olejowym tłumikiem drgań skala 6-16 DIN, wielootworowy system montażu zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Narty w super stanie technicznym i wizualnym.

Więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila

Minimalne zarysowania na szacie graficznej,krawędzie grube,ślizgi  idealne bez wypełnień.W skali do 10 ocena nart na 9,5! Na narty udzielamy 24 miesięcznej gwarancji!

Więcej na :zdjęcia nart volkl deacon 74 pro 178 cmNarty Volkl Deacon 74 PRO 2019 178 cm

  • Kod produktu: Narty Volkl Deacon 74 PRO 2019 178 cm
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.400,00 zł
  • 1.599,00 zł


Dostępne opcje