Volkl Deacon 76 UVO model 2021 Black
z wiązaniami Marker rMotion 2 12.0

W linii nart Deacon występują dwa modele : DEACON 76 - łagodna gigantka o wydłużonym skręcie, oraz DEACON 74 – dla miłośników krótkiego, slalomowego skrętu. Obydwa warianty modelu 76 i 74 charakteryzują się sportowym zacięciem.

Uniwersalność nart Deacon zaskakuje wszystkich, którzy mieli możliwość na nich jeździć. Posiadają zwrotność nart krótkich połączoną ze stabilnością nart długich.

Trzy nowości konstrukcyjne sprawią, że będzie to absolutny hit. Nowa geometria, Extended Tip&Tail Rocker i przeprojektowany drewniany rdzeń Speedwal Multilayer z tytanalowym płaszczem został wzmocniony o nową technologię 3D.Glass, mającą jeszcze bardziej poprawić dynamikę jazdy i szybkość przekazywania impulsu na krawędzie. Kolejną nowością jest ewolucja tłumika - UVO 3D - pracuje w dodatkowej płaszczyźnie , co wnosi nową jakość tłumienia a dziób narty wręcz klei się do śniegu. Niezawodność i dobre prowadzenie w każdych warunkach zapewniają sportowe wiązania rMotion 2 z funkcją Grip Walk. Dynamika, moc, stabilność i kontrola. Deacon 76 to narta stworzona do szybkiej jazdy ale tylko wtedy, gdy Ty tego zechcesz. Zmienny promień skrętu pozwala na różnorodność stylu jakim chcemy jeździć. Narta dla tych, którzy chcą jeździć cały dzień niezależnie od warunków!

UVO to pierwszy skuteczny tłumik drgań 360° opracowany w celu redukcji drgań nart. Nierówności terenu nieuchronnie generują wibracje nart. To znacznie zakłóca płynność jazdy i utrudnia utrzymanie krawędzi. Rewolucyjna technologia UVO przeciwdziała temu zjawisku poprzez skuteczne tłumienie wibracji pionowych, poziomych, a także wzdłużnych. Jazda staje się płynniejsza, a utrzymanie krawędzi poprawia się.

Tłumik UVO naprawdę działa, a dzioby nart wręcz kleją się do śniegu, a my mamy większe poczucie kontroli nad jazdą.

Narty z wiązaniami Marker rMotion 2 12,0 w skali 4-12 DIN, montowane do fabrycznej płyty rMotion w systemie szynowym system, który  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

VOLKL DEACON 76 UVO 2021 /176/ + Marker rMotion12 GW Kod producenta: 120101/121

Opis:

Wiązania : Marker rMotion2 12.0  Grip Walk Deacon Alu

Talia : 122x76x103mm

Promień skrętu :  18.3m /176cm

Nowości : Tip Rocker, UVO 3D, rMotion2

Rdzeń : Drewniany - Speedwall MultiLayer Woodcore

Technologie : UVO 3D, 3D Glass, Multilayer Woodcore Speedwall 2.0, Powered by Titanium, XTD Tip&Tail Rocker

Narty w praktycznie  w idealnym  stanie technicznym i wizualnym - wyglądają jak nowe. Pojedyncze drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie fabrycznej grubości  - zero zużycia technicznego / mają ok. 2,0mm/ nigdy nie były serwisowane. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na  9,9 !!

Na  narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.
Narty Volkl Deacon 76 UVO 2021 Black

  • Kod produktu: Narty Volkl Deacon 76 UVO 2021 Black
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.800,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje