Volkl Racetiger SC UVO  Yellow model 2020 z wiazaniami  Vmotion 12.0 Gw

Doskonałe narty na trasę, przeznaczone do jazdy średnimi i krótszymi skrętami

Model o bardziej uniwersalnej - łatwiejszej charakterystyce niż SL Speewall

Nowe Racetigery SC z Tip Rocker`em są stworzone do bardzo szybkiej jazdy i szybkich, zwinnych skrętów, lecz dalej zapewniają dużo komfortu podczas jazdy. Takie imponujące połączenie było możliwe, dzięki połączeniu technologi 3D.Glass, Powered by Steel oraz nowemu taliowaniu zgodnego z twardością narty i jej geometrii dzioba, na którym umieszczono tłumik drgań UVO 3D.

Narty Volkl Racetiger SC posiadają konstrukcję 3D.Glass, cechującą się warstwami włókna szklanego, biegnącymi trójwymiarowo wzdłuż narty, zamiast jak zazwyczaj tylko horyzontalnie. To pozwala na bardziej dynamiczne wchodzenie z krawędzi na krawędź oraz lepszą ogólną stabilność. Wiązanie vMotion12 kompatybilne z podeszwami Grip Walk zagwarantuje przekaz całej energii z buta do narty.

Dzięki nowej konstrukcji narty stały się bardzo stabilne bez utraty swojej dynamiki. Dzięki wytłumieniu drgań w zakresie 360° odnosi się wrażenie, że narty wręcz kleją się do śniegu.

Można na nich jeździć cały dzień nie męcząc się. Dzięki PERFECT SETUP – idealnej kompozycji wszystkich parametrów nart otrzymujemy sprzęt, na którym zawsze możemy polegać.

Opis techniczny:

Umiejętności profesjonalne

Teren 100% on Piste

Rdzeń Full Sensor Woodcore

Profil Tip Rocker

UVO 3D

3D Glass

Powered by Steel

Taliowanie :123-70-103mm     R-13,9m dla 170cm

Narty z wiązaniami MARKER vMOTION 12,0 GRIP WALK skala 4-12 DIN, montowane do fabrycznej płyty  w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

155cm, 160cm ,165cm  170cm

Narty Volkl Racetiger SC UVO 2020

  • Marka: Canon
  • Kod produktu: Narty Volkl Racetiger SC UVO 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.000,00 zł
  • 1.699,00 zł


Dostępne opcje