Narty skitourowe Volkl  VTA 84 z wiązaniami
Marker Alpinist 9.0  + oryginalne nowe foki w komplecie
Model 2020

VTA 84 to propozycja z oferty marki Volkl przeznaczona do skitouringu. Mocna konstrukcja oparta na bardzo lekkim drewnianym rdzeniu wykonanym z wyselekcjonowanych gatunków drewna - buk, topola i paulownia, które cechują się niską masą własną oraz doskonałą sprężystością. Niewielka waga (1160g przy długości 170cm) ułatwia podchodzenie. Tradycyjny camber po stopą i w tyłach nart zapewnia doskonałą kontrolę oraz stabilność w prowadzeniu. Natomiast delikatnie podniesiony dziób narty ułatwia skręty, nawet przy małych prędkościach. Lekkie na podejściu, stabilne w zjeździe. A na domiar tego ICE.OFF TOPSHEET - unikalna technologia zastosowana przez Völkl. Nawet 20-30% mniej do dźwigania przy podejściu, dzięki ustrukturyzowanej górnej powierzchni nart, która redukuje przywieranie śniegu i lodu. Zakładanie fok już nie będzie stratą czasu, dzięki zastosowanemu systemowi mocowania Skin Pin. W nartach zastosowany został system mocowania fok Skin Pin, który zapewnia bezpieczeństwo, wygodę i szybkość. Model doskonały dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania.

Opis techniczny:

TOURLITE WOODCORE

Rdzeń drewniany zaprojektowany specjalnie z myślą o skitouringu i możliwie najniższej wadze konstrukcji. Połączenie topoli i paulowni w zewnętrznej części z drewnem bukowym pod wiązaniem.

ICE.OFF TOPSHEET

Górna, jasna powierzchnia o specjalnej strukturze sprawia, że lód i śnieg nie przywierają do nart. Pozwala to jeszcze bardziej obniżyć wagę nart - podczas podchodzenia nawet o 30% - dzięki czemu oszczędzamy energię.

VTA SUPERLITE OUTLINE

Jeszcze większa oszczędność wagi dzięki specyficznemu projektowi nart z serii VTA.

SKIN PIN

Połączenie fok do nart gwarantujące bezpieczeństwo i pełne dopasowanie.

MODERATE TAPER

Łatwiejsze manewrowanie poza trasą i zwiększona precyzja na trasie zapewnione dzięki umiarkowanie stożkowym końcówkom

BASE P-TEX 2100

Odporny na ścieranie ślizg spiekany, który zapewnia dużą trwałość i niskie tarcie.

Taliowanie :122-84-104mm     R-18,3m dla 170cm

Narty w  super  stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji

Narty z wiązaniami MARKER ALPINIST skala 4-9 DIN. Rozstaw wiązania pod buta 285-320 mm.

MARKET ALPINIST 9 to niezawodne wiązania do ski alpinizmu. Ich konstrukcja z włókna węglowego i aluminium jest ultralekka i zarazem solidna. Wiązanie oferuje łatwe przełączanie między trybem pieszym a jazdy, zintegrowane hamulce oraz duży zakres przesunięcia pięty.

zintegrowane elastomery, gumowe podkładki, przesunięcie o +/- 7,5 mm, pomoce do wspinaczki o nachyleniu (0°/ 5°/ 9°), kompatybilne z nożami (4 szerokości), rozstaw 38 mm zapewnia skuteczną kontrolę

waga 345g

szybkie przełączanie między trybem pieszym a jazdy

Narty Volkl VTA 84 2020

  • Kod produktu: Narty Volkl VTA 84 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.900,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje