UŻYWANE NARTY NORDICA DOBERMANN SPITFIRE PRO EVO
Z KOLEKCJI 2017/18 Z WIĄZANIAMI MARKER TPX 12 EVO
Dobermann Spitfire Pro EVO - Nowy model na 2018 to Uniwersalność – główna cecha tego przepełnionego najlepszą technologią modelu. Idealne połączenie dynamiki z wysokim poziomem trzymania na krawędzi, przez zastosowanie slalomowego tipu z budową typową dla GS.
Narty Nordica Dobermann Spitfire Pro EVO doskonale sprawdzają sie na oblodzonych stokach i u osób chcących trenować slalom. Narty charakteryzują się pełnym drewnianym rdzeniem, króre dodatkowo usztywnione są przez stop tytanalu. Poprawia to sztywność narty, gwarantuje zachowanie dużych szybkości oraz zapewniają lepsze przekazywanie energi na krawędzie. Szybkość i kontrola łączą się w nartach Nordica Dobermann Spitfire Pro Evo, a profil Camber zwiększa stabilność podczas szybkiej jazdy
TECHNOLOGIE:
PROFIL MODERATE RACE
Zmodernizowany tip profilu nart w najwiekszym stopniu ułatwia inicjację skrętu przez zaangażowanie taliowania w początkowych fazie. Wzór SL na czubku oraz wzór GS na końcu narty, pozwala wykonywanie ruchów w szerokim zakresie, od szybkich i ostrych, aż po długie łagodne łuki rozciągające sie od krawędzi do krawędzi stoku. Nie ma znaczenia łuk Twojego skrętu, ta technologia sprawi, że bedize to jeszcze bardziej przyjemne!
ENERGY 2 TITANIUM
Oferuje najwyższy poziom wydajności z pełnym rdzeniem z drewna od czubka do końca narty. Konstrukcja ta pochodzi bezpośrednio z Pucharu Świata i zapewnia najbardziej precyzyjny i płynny skręt, a także dużą szybkość dzięki maksymalnemu przenoszeniu siły na krawędź.
Zaprojektowane specjalnie do nart z grupy Frontside. Ta płyta posiada takie same aluminiowe wnętrzejak model XL czy R EDT oferując w ten sposób najwyższą transmisję mocy od czubka po koniec nart. Równocześnie wspiera Twoją dobrą postawę podczas zjazdu dla zachowania lepszego balansu kiedy Ty szusujesz na stoku.
KONSTRUKCJA NART NORDICA DOBERMANN SPITFIRE PRO EVO:
NORDICA DOBERMANN Spitfire pro evo konstrukcja
Narty z wiązaniami Marker TPX 12 Evo skala 4-12 DIN
montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta
Taliowanie :122-72-102mm R-  15m dla 168cm
NARTY W IDEALNYM STANIE TECHNICZNYM  I WIZUALNYM
MINIMALNE ŚLADY UŻYTKOWANIA -  DROBNE ZARYSOWANIA I OTARCIA  NA SZACIE GRAFICZNEJ NART I WIĄZAŃ 
KRAWĘDZIE GRUBE I RÓWNE NOMINALNA /FABRYCZNA / GRUBOŚĆ KRAWĘDZI
ZERO ZUŻYCIA TECHNICZNEGO ŚLIZGI RÓWNIEŻ W SUPER STANIE BEZ ŻADNYCH UBYTKÓW CZY WYPEŁNIEŃ POJEDYNCZE RYSKI NIE WYMAGAJĄCE SERWISOWANIA W SKALI DO 10 - NARTY OCENIAM NA 9,5 !!
CENA NOWYCH NART W SEZONIE 3300ZŁ
TERAZ W OKAZYJNEJ CENIE 1499ZŁ
Posiadamy  również  długości  168 cm i 162 cm
Na narty pomimo ,że używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

 Aby zobaczyć szczegółowe zdjęcia tych nart - kliknij w poniższy link

Nordica Dobermann Spitfire Pro 2018

  • Kod produktu: Nordica Dobermann Spitfire Pro 2018
  • Dostępność: 2 -3 dni
  • 3.300,00 zł
  • 1.499,00 zł


Dostępne opcje