Buty skiturowe Nordica Strider 120 

Buty Nordica Strider 120 DYN obejmują caly w tym ten najtrudniejszy teren. Zbudowany na uniwersalnym kopycie o objętości 100 mm, ma agresywny flex, tylko nieco bardziej wybaczający niż Strider Pro 130 DYN. Mechanizm wspinaczki wysokogórskiej zapewnia duży zakres ruchu 46°, abyś mógł z łatwością wspinać się pod górę. Aby uzyskać spersonalizowane dopasowanie, lekką skorupę i wyściółkę można w pełni dostosować. Izolacja Primaloft utrzymuje stopy w cieple i suchości. Dodatkową wszechstronność zapewnia wkładka Dynafit i podeszwa z unikalnym bieżnikiem Michelin, który maksymalizuje przyczepność, trwałość i wydajność. Niezależnie od tego, czy podróżujesz pod górę, czy w dół, Strider 120 DYN zapewnia wydajność, której potrzebujesz, aby pojechać tam, gdzie dusza zapragnie.


STRIDER® najlepsze wysokowydajne buty wspinaczkowe i narciarskie firmy Nordica. Nowa rodzina superlekkich, wysokowydajnych wędrówkowych i narciarskich – zaprojektowane specjalnie dla mężczyzn i kobiet, którzy chcą otworzyć całe góry na narciarstwo. Zupełnie nowe buty trekkingowe i narciarskie Strider są stworzone specjalnie dla narciarzy, mężczyzn i kobiet, którzy wolą jeździć na nartach na nowych trasach, niż stać i czekać na starych. Dzięki lekkiej, nowoczesnej konstrukcji i długości 100 mm pasują do większości stóp od razu po wyjęciu z pudełka. Ułatwia wspinanie się pod górę bez uszczerbku dla osiągów narciarstwa zjazdowego.


SZCZEGÓŁY:

Twardość / flex: 120

Ilość klamer: 4

Klamry: Light weight micro aluminium

Szerokość śródstopia: 100mm / 26,5

Shell: INFRARED PU

Cuff: CARBON TRIAX

Liner: 3D Cork Fit Primaloft® LIGHT

Spoiler: Tak

Powerstrap: 45 MM

TECHNOLOGIE NORDICA STRIDER:

TFC – TRI FORCE SHELL CONSTRUCTION: Lekki sprzęt sportowy ma fundamentalne znaczenie, dlatego zostala opracowana zupełnie nowa lekka skorupa, dostosowana do wyzwań związanych z tak lekkimi produktami. Konstrukcja ramy Tri-Force to niezwykła koncepcja, wykorzystująca anatomiczną konstrukcję skorupy, która kieruje energię przez korpus buta do krawędzi nart. Umożliwia zwinne i precyzyjne ruchy przy krytycznym zachowaniu najwyższego poziomu komfortu.


WEATHER SHIELD: Wodoodporna tkanina zapobiega przedostawaniu się wody i śniegu do buta.

3D CUSTOM CORK LINER: Zaprojektowane z połączenia naturalnego korka i anatomicznie ukształtowanego laminatu 3D, niestandardowe wkładki korkowe zapewniają idealną równowagę między komfortem a wydajnością, będąc w pełni konfigurowalnymi.


INFRARED TECHNOLOGY

FEATHER LOCK HIKE/SKI MECHANISM


MICHALIN GRIP WALK SOLES

Długość skorupy : 325mm

Długość wewnętrzna wkładki 285mm

Buty w dobrym  stanie technicznym i wizualnym .Noszą  ślady normalnego użytkowania , nigdzie nie uszkodzone Wkłady wewnętrzne czyste i również nie uszkodzone ani nadmiernie "wybite"

Cena  katalogowa tego modelu  przekracza 2000złButy Nordica Strider 120

  • Kod produktu: Buty Nordica Strider 120
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.100,00 zł
  • 599,00 zł


Dostępne opcje