Buty skitturowe Nordica Strider 130 PRO


Buty skiturowe z wyższej półki . Świetna propozycja dla narciarzy żądnych nowych przygód i doświadczeń - buty narciarskie Nordica Strider Pro 130 Dyn. Wyposażone w lekką skorupę wykonaną w technologii Infrared Technology z innowacyjnego Grilamid, jak również system Ski/Walk, który pozwala na sprawniejsze podejście pod szczyty, spod których planujemy wykonywać zjazdy. Buty zaprojektowane w taki sposób, by można było wykorzystać je do klasycznych nart zjazdowych, jak również nart ski-tourowych. Wyróżnia je także system New Hike Mechanism, który umożliwia aż 46 stopni ruchomości skorupy podczas wspinania się po górach.


Grilamid to innowacyjny, lekki materiał, który wykorzystywano do tej pory wyłącznie w przemyśle optycznym. Nordica zastosowała go do stworzenia mocnej i trwałej skorupy swoich butów.


Model Nordica Strider Pro 130 Dyn wyposażono w but wewnętrzny 3D Cork Fit Light Lace, który opiera się o specjalną mieszankę naturalnego korka i żywicy. Otacza on całą stopę gwarantując niesamowite trzymanie, kontrolę i komfort podczas jazdy.


Technologia Tri-Fit umożliwia pełne dopasowanie buta wewnętrznego, skorupy i pozostałych komponentów buta Nordica do wymagań zawodnika.


Skorupa prezentowanego buta wykonana została z połączenia trzech rodzajów poliuretanu, które wyróżnia różna sztywność. Buty są wówczas lżejsze i jeszcze sztywniejsze.


Ciepłe i suche stopy u narciarza to podstawa komfortowego zjeżdżania. Buty Strider Pro 130 Dyn wyposażono zatem w system wodoodporny Weather Shield, który ogranicza wdzieranie się wody i śniegu do wnętrza buta.


Prezentowane buty posiadają wymienne podeszwy, których znakomita przyczepność ułatwia chodzenie po śniegu.


Dane techniczne:

Twardość: 130

Szerokosć: 100 mm

But wewnętrzny: 3D Cork Fit Light

Długość skorupy : 315mm

Długość wewnętrzna wkładki 275mm

Buty w DOBRYM PLUS  stanie technicznym i wizualnym .Noszą  ślady normalnego użytkowania , nigdzie nie uszkodzone . Wkłady wewnętrzne czyste i również nie uszkodzone ani nadmiernie "wybite"

Cena  katalogowa tego modelu to  2500złButy Nordica Strider 130

  • Kod produktu: Buty Nordica Strider 130
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.500,00 zł
  • 599,00 zł


Dostępne opcje