Buty Nordica Strider 95W


Strider 95W marzy o przygodzie - i zapewnia komfort, pewność siebie i wszechstronność, aby ją realizować. Ustanawiając nowy standard wydajności zjazdowej w kategorii wędrówek, podnosi Twoje wrażenia i zwiększa przyjemność z jazdy. Dzięki wybaczającemu flexowi i długości 100 mm pozwala on na finezję nawet najtrudniejszego terenu bez utraty komfortu. Jego alpejski mechanizm wędrówki zapewnia duży zakres ruchów wynoszący 46 °, dzięki czemu z łatwością możesz zjechać pod górę - lub przez parking. Jednak po zablokowaniu w trybie narciarskim grzbiet bagażnika zapewnia niespotykaną moc i precyzję podczas zjazdu. Aby uzyskać wyrafinowane dopasowanie, jego lekka skorupa i wkładka mogą być w pełni spersonalizowane. Aby utrzymać stopy w cieple i suchości, ma izolację Primaloft®. Wkładki Dynafit zapewniają dodatkową wszechstronność, a podeszwy GripWalk Strider zwiększają przyczepność, trwałość i wydajność. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz ośrodek z przyjaciółmi, czy zwiedzasz pobocze, Strider 95W jest w domu wszędzie i wszędzie.

Technologie:

TFC (TRI FORCE SHELL CONSTRUCTION) - Połączenie trzech różnych tworzyw sztucznych zapewnia maksymalną moc z komfortem i łatwym wejściem do butów narciarskich.

INFRARED TECHNOLOGY - Szybka i łatwa personalizacja butów narciarskich.

CUSTOM CORK FIT - Szybka i łatwa personalizacja wkładek.

WEATHER SHIELD - Wodoodporny materiał zapobiega przedostawaniu się wody i śniegu do bagażnika.

FLH (FEATHER LOCK HIKE/SKI) - Mechanizm wędrówki / narty, który koncentruje się na wydajności zjazdowej.

MICHELIN GRIP WALK SOLES - Wyjątkowo przyczepne podeszwy z unikalnym wzorem bieżnika inspirowanym najlepszą oponą śniegową Michelin

Długość skorupy : 285mm

Długość wewnętrzna wkładki 245mm

Buty  w DOBRYM PLUS  stanie technicznym i wizualnym .Noszą  ślady normalnego użytkowania , nigdzie nie uszkodzone . Wkłady wewnętrzne czyste i również nie uszkodzone ani nadmiernie "wybite"

Cena  katalogowa tego modelu zwyczajowo przekracza 2000złButy Nordica Strider 95W

  • Kod produktu: Buty Nordica Strider 95W
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.000,00 zł
  • 399,00 zł


Dostępne opcje