Rossignol  Alltrack  90 HV
model  2024
Flex   90    


Rossignol Alltrack 90 HV to wydajne buty narciarskie dla narciarzy z umiejętnościami. System Grip/Walk  zapewnia naturalny zakres ruchu podczas pieszych wędrówek, a szerokość botka 102 mm zapewnia wygodne dopasowanie. Skorupa Generative Design Grid została zaprojektowana z myślą o zmniejszonej wadze i pełnym przenoszeniu mocy na trasie. A dzięki wygrzewanemu linerowi z izolacją Thinsulate mamy pewność indywidualnego dopasowania do stopy.

Specyfikacja

Flex 90

Szerokość: 102 mm

SZEROKOŚĆ 102mm /265   104mm /275

Cienkościenna konstrukcja Generative Design Grid

Technologia cholewki Dual Core - dynamika, czucie i szybkość reakcji

System ski-walk z zakresem ruchu 50 stopni dla łatwości przemieszczania się po stoku

W pełni konfigurowalna wyściółka zapewnia precyzję dopasowania

Izolacja Thinsulate™ Stretch zapewnia ciepło dla stopy

4 klamry alu z mikroregulacją

Pasek o szerokości 40 mm

Kompatybilność z GripWalk®

Liner Full Custom T4 dla lepszego dopasowania i komfortu

Tryb Hike 2.0 zapewniający optymalną swobodę ruchu i mobilności

Generative Design Grid - nowe podejście do projektowania oparte na danych generatywnego oprogramowania, w celu stworzenia idealnego kształtu buta. Koncentrując się na zminimalizowaniu grubości ścianek skorupy w celu zmniejszenia wagi, jednocześnie zwiększając moc i wsparcie, skorupa GENERATIVE DESIGN GRID oferuje najbardziej efektywne połączenie obu zmiennych.


CUSTOM T4 - Wkładki CUSTOM oferują spersonalizowaną wyściółkę wewnętrzną dla lepszego otulenia stopy i komfortu. Wersja T4 posiada wyściółkę z polietylenu z pojedynczym wtryskiem, zapewniającą stałą miękką gęstość w strefach dopasowania.


3M Thinsulate™ - wysokiej jakości izolacja syntetyczna, która efektywnie zatrzymuje ciepło. Materiał charakteryzuje bardzo dobra oddychalność i odporność na działanie wilgoci. Włókna zachowują swoje właściwości po praniu w warunkach domowych i w pralniach chemicznych


CENA KATALOGOWA BUTÓW  1499 ZŁ

TERAZ W  WYPRZEDAŻOWEJ CENIE

26,5  27,0  27,5  28,0  28,5  29,0  29,5  30,0

Długość wewnętrzna wkładki to 270mm - połówka w bucie narciarskim powoduje ,że wkładka jest nieco obszerniejsza bardziej komfortowa dla grubszej /wyższej na podbiciu/stopy

Buty Rossignol Alltrack 90 HV 2024

  • Kod produktu: Buty Rossignol Alltrack 90 HV 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.499,00 zł
  • 949,00 zł


Dostępne opcje