Rossignol  Kelia 50
model  2024
Flex   50   

Maksymalny komfort i kontrola ruchu podczas pierwszych skrętów. Damskie buty narciarskie Kelia 50 to miękkie, komfortowe buty narciarskie z bardziej miękkim tworzywem dolnego szkieletu, zapewniającym wygodne dopasowanie.


Konstrukcja z 3 klamrami ułatwi zapinanie, ale także zwiększy ogólny komfort poruszania się w butach narciarskich. Kopyto o szerokości 104 mm zapewni dużo miejsca, które zwiększy krążenie krwi w stopie i zatrzyma ciepło.


Buty narciarskie Kelia 50 są odpowiednie dla zupełnie początkujących, którzy oczekują komfortowego pierwszego dnia na nartach. Dzięki niskiemu flexowi, każdy zmotywowany narciarz będzie w stanie przepchnąć je figlarnie przez pierwszy skręt.


But wewnętrzny jest wstępnie ukształtowany i dodatkowo termoformowalny , aby dopasować się do stopy, dla maksymalnego wsparcia i natychmiastowego transferu energii na narty.


KELIA 50 to lekkie damskie buty zjazdowe, które gwarantują wysoki poziom komfortu i są przeznaczone dla początkujących narciarek.


Ten model rozwiązuje wszystkie problematyczne strefy - szerokie na 104 mm „kopyto” zapewnia łatwiejsze zakładanie, a ukształtowany obszar kostki zwiększa komfort, cyrkulację i izolację termiczną.


Model Rossignol KELIA posiada 3 aluminiowo – kompozytowe klamry z mikroregulacją (obracając klamrę wokół własnej osi można zmieniać jej długość).


Tego typu regulacje zapewniają jeszcze lepsze trzymanie nogi i precyzyjniejszy przekaz energii na narty.


Dodatkowo klamry charakteryzują się niskim profilem dzięki czemu klamry solidnie przylegają do butów unikając rozpięciu podczas jazdy.

CENA KATALOGOWA BUTÓW  999 ZŁ

TERAZ W  WYPRZEDAŻOWEJ CENIE

Długość wewnętrzna wkładki to 240mm - połówka w bucie narciarskim powoduje ,że wkładka jest nieco obszerniejsza bardziej komfortowa dla grubszej /wyższej na podbiciu/stopy

SZEROKOŚĆ 104mm /265   102mm /255

Buty Rossignol Kelia 50 2024

  • Kod produktu: Buty Rossignol Kelia 50 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 999,00 zł
  • 699,00 zł


Dostępne opcje