Buty Salomon X Acces X60 W Wide Flex 60


Rekreacyjne i komfortowe miękkie buty Salomon X Access 60 W Wide o szerokim dopasowaniu i wyjątkowo lekkiej konstrukcji idealnie sprawdzą się do nauki jazdy na nartach  jak i doskonalenia umiejętności. Ten model gwarantuje wygodę ruchów dzięki niskiemu flexowi na poziomie 60, a przemyślana konstrukcja Twin Frame, z zastosowaniem dwóch materiałów o różnej sztywności, pozwala na dobre dopasowanie buta do potrzeb początkujących narciarzy.


Szerokość buta wynosząca 104 mm oznacza, że pomieści trochę większą łydkę i stopę. Dodatkowo but wyposażony został w system regulacji cholewki, dzięki czemu dopasujesz ją do kształtu łydki (obwód +11 mm oraz wysokość +4 mm).

Wkładka

Elastyczny materiał Flex Comfort, z którego został wykonany but wewnętrzny, dopasowuje się do kształtu stopy, chroniąc ją przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

TECHNOLOGIE:

Twinframe / Dzięki wykorzystaniu dwóch materiałów konstrukcja Twin Frame gwarantuje precyzję i przenoszenie energii przez twardą ramę podeszwy, natomiast bardziej miękka cholewka odpowiada za odbijanie i dopasowanie.

Elastyczny but wewnętrzny / Specjalnie zaprojektowany but wewnętrzny z elastycznymi obszarami wokół łydki i kostek, które zwiększają poziom komfortu.

Regulacja dopasowania wokół łydki / Regulacja wokół łydki umożliwia dostosowanie wysokości i obwodu, zapewniając szybkie i łatwe dopasowanie do każdego kształtu nogi.

Materiał poliolefinowy / Trwalszy materiał gwarantujący zarówno lekkość, jak i stabilność.

But wewnętrzny Flex Comfort / Specjalnie zaprojektowany but wewnętrzny z elastycznymi obszarami wokół łydki i kostek, które zwiększają poziom komfortu.

Pasek 360°, 28 mm / Pasek 28 mm, który pewnie trzyma stopę i oferuje dobrą elastyczność.

Intuicyjna zakładka / Bardziej miękka konstrukcja przypominająca płatki umożliwia łatwiejsze rozwieranie buta niż klasyczna zakładka.

But wewnętrzny dla kobiet / But wewnętrzny z językiem o anatomicznej budowie dla kobiet z wysoce termoplastycznych pianek zapewnia większy komfort goleni i podbicia we wrażliwych miejscach.

Damski krój cholewki / Dopasowana do kształtu stopy cholewka z dolnym wsparciem z tyłu zapewnia podparcie łydki, dając kobietom lepsze dopasowanie i komfort.

Nitowana, powiększona oś / Powiększona oś jest nitowana w celu zapewnienia doskonałego przenoszenia energii między cholewką a skorupą.

POSIADAMY BUTY W  ROZMIARZE

23-23,5  24-24,5  25-25,5  26-26,5

Skorupa buta wspólna dla obu rozmiarów np: /23,0-23,5/ konkretny rozmiar uzyskujemy wkładając lub wyjmując dodatkową wkładkę na spodzie buta wewnętrznego.

Buty Salomon X Acces X60 Wide

  • Kod produktu: Buty Salomon X Acces X60 Wide
  • Dostępność: Na stanie
  • 999,00 zł
  • 599,00 zł


Dostępne opcje