Narty  Volkl  Deacon 7,2
model 2023
z wiązaniami Marker vMotion FDT 10,0 GW


Deacon definiuje na nowo jazdę po stoku. Ta narta łączy koncepcję współzawodnictwa i zabawy, umożliwiając zakreślanie wąskich promieni skrętu i eksplozję dynamiki jazdy z maksymalną kreatywnością.


Narty Völkl Deacon sprawdzają się zarówno na oblodzonych stokach, jak i na świeżym śniegu, wywołując uśmiech na twarzy doświadczonych narciarzy.


Model Deacon z serii 7.2 zbudowany w konstrukcji z rdzeniem drewnianym - FULL SENSOR WOODCORE, gwarantując narcie więcej dynamiki i sprężystości.


Model dający pełne możliwości rozwoju i nauki techniki jazdy skrętem ciętym (carvingowym - typowo na krawędziach).


Model idealny do jazdy dynamicznej na krawędziach, gwarantując narciarzom średnio-zaawansowanym oraz zaawansowanym pole do rozwoju umiejętności i wejście w świat zaawansowanego narciarstwa carvingowego.


Deacon’y stanowią doskonały kompromis pomiędzy precyzją prowadzenia a komfortem użytkowania.


Na trasie zachowują się jak klasyczne, carvingowe narty o sportowym charakterze. Deacony posiadają zwrotność krótkich nart połączoną ze stabilnością nart długich.


KONSTRUKCJA Z RDZENIEM DREWNIANYM - FULL SENSOR WOODCORE

Narta Volkl Deacon 7.2 zbudowana jest w konstrukcji z rdzeniem drewnianym - Woodcore, umieszczony na pełnej powierzchni narty.


Rdzeń drewniany działa jak "kręgosłup" narty i daje wspaniałe odczucie na śniegu. Odpowiada on za precyzyjny przekaz sił sterujących, zwiększa stabilność podczas agresywnej jazdy, a także zapewnia maksymalną kontrolę. Woodcore nadaje sztywność przekładającą się rewelacyjne trzymanie krawędzi na twardym, zbitym śniegu.


.TIP ROCKER - PROFIL NARTY Z 10% ROCKEREM  - ŁATWOŚĆ INICJOWANIA SKRĘTU

Narty Völkl Deacon posiadają profil Tip Rocker, gdzie dzioby zostały podniesione o 10%. Taki profil sprawia, że narty łatwiej inicjują skręt i lepiej zachowują się na miękkich, rozjeżdżonych trasach.

Na pozostałej długości narty zastosowano Camber, który z kolei zapewnia mocne trzymanie krawędzi na twardym śniegu. Klasyczny 10% Rocker w części dziobowej narty sprawia, że narta pomaga szybciej złapać krawędź umożliwiając wybór bardziej agresywnej linii.

Na pozostałej długości narty - 90% Camber. Profil Camber daje bardzo dynamiczne odbicie dzięki wysokiej sprężystości, precyzyjne czucie podłoża oraz niesamowite trzymanie krawędzi na twardym śniegu.

Profil z rockerem na wysokości dziobów oraz z camberem w strefie pod wiązaniem, umożliwia dynamiczną jazdę przy pewnym stabilnym trzymaniu krawędzi, na zdecydowanie twardym i zbitym śniegu.

ŚLIZG NARTY – P-TEX 2100

Deacon'y wyposażone zostały w technologię produkcji ślizgu zaczerpniętą prosto z Pucharu Świata - ślizg P-Tex 2100. Spiekany, wysoce molekularny polietylenowy ślizg o bardzo wysokiej gęstości. Oprócz doskonałej odporności na ścieranie i doskonałej absorpcji wosku P-Tex 2100 jest bardzo szybki i wykorzystywany wyłącznie w najwyższej linii nart race marki Volkl . Materiał został uaktualniony ze specjalnymi dodatkami, aby uczynić go termicznie oraz elektro-przewodzącym by dowieść swoich walorów jako ślizg o najwyższych właściwościach poślizgu i maksymalnej prędkości w wyścigach.


Pamiętaj, aby solidnie serwisować swój sprzęt, aby przedłużyć jego żywotność. Sprawdź nasz poradnik:

Narty z wiązaniami MARKER vMotion FDT 10,0 GRIP WALK, skala 3-10 DIN, montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta

SPECYFIKACJA


Długość - Promień skrętu - Talia dla dł: 158cm, R-12,7m,   123_72_104mm

Wiązania: Marker vMotion 10.0 GRIP WALK

Rdzeń drewniany : Sensor Woodcore

Przeznaczenie: all-mountain

Technologie : Tip Rocker, Center Sidewall, Grip Walk

Umiejętności: średniozaawansowane narciarze

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  1499ZŁ

Narty Volkl Deacon 7.2 2023

  • Kod produktu: Narty Volkl Deacon 7.2 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.499,00 zł
  • 1.199,00 zł


Dostępne opcje