Narty Head  WC Rebels  e-XSR
model 2023/24
zwiazaniami Head  PR 11 GW


Worldcup Rebels E.XSR 2024 to model, który idealnie nadaje się dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z narciarstwem w kategorii race, a jednocześnie nie chcą rezygnować z komfortu i łatwości prowadzenia.


Narty HEAD Worldcup Rebels E-XSR 2024 to łatwy w ujarzmieniu model dla narciarzy o sportowych ambicjach. Inspirowane sprzętem racingowym i wyposażone w drewniany rdzeń z jedną warstwą metalu, narty oferują wysokie osiągi i skuteczność podczas jazdy na trasie oraz łatwość użytkowania. Sportowe taliowanie oraz szerokość 72 mm przekładają się na precyzję i doskonałe trzymanie krawędzi zarówno w krótkim, jak i w długim skręcie. Przednią część nart wyposażono w opracowaną przez HEAD innowacyjną technologię EMC, która ogranicza wibracje i podnosi stabilność podczas szybkiej jazdy. Całość dopełnia racingowe wzornictwo warstwy zewnętrznej, które odzwierciedla charakter uznanej linii Rebels.


E.XSR to model stworzony specjalnie dla dynamicznych narciarzy o sportowych ambicjach. Niezależnie od poziomu zaawansowania, narty Worldcup Rebels e.XSR zapewnią Ci niezapomniane wrażenia na stoku.


EMC F


EMC F to specjalna płytka ceramiczna, która jest umieszczona na przedniej części narty. Dzięki niej energia, którą narty otrzymują podczas jazdy, jest przetwarzana na energię elektroniczną. Ta energia elektroniczna jest następnie wykorzystywana do redukcji negatywnych wibracji, które mogą powodować dyskomfort podczas jazdy. W ten sposób, dzięki EMC F, jazda na nartach staje się bardziej komfortowa i przyjemna.


KONSTRUKCJA WC SANDWICH CAP


To idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.


ŚLIZG UHM C


Materiał używany do produkcji powierzchni ślizgowych. Jest to materiał złożony z ultra wysoko-mocnych włókien polietylenowych, które są połączone w sieć krystaliczną. Ślizg UHM C oferuje lepszą wytrzymałość na ścieranie, wyższą szybkość i lepsze właściwości ślizgowe.


STRUKTURA RACE


Narty z taką strukturą bieżnika charakteryzują się cięciami ułożonymi wzdłuż krawędzi nart, które poprawiają przyczepność i kontrolę na twardych powierzchniach. Dodatkowo, specjalne rowki i żłobienia w bieżniku zapewniają większą stabilność i precyzję, co ułatwia skręcanie i utrzymywanie linii jazdy na trasach wyścigowych.


Taliowanie:  125-75-109mm      R-14,1 dla 177cm

Narty z wiązaniami HEAD PR  11  GW, skala 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta

Narty w  super stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień, kosmetyczne rysy nie wymagają serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 9,0 !!

Na narty potestowe  udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  2999ZŁ
Narty Head Rebels WC e-XSR 2024

  • Kod produktu: Narty Head Rebels WC e-XSR 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.999,00 zł
  • 1.799,00 zł


Dostępne opcje