Narty  Head WC  ebels e-Speed
model 2023/24
z wiązaniami Head ST 20 RS


Dzięki dłuższemu promieniowi i racingowej konstrukcji narty Worldcup Rebels e-Speed gwarantują wydajność i stabilność podczas szybkiej jazdy.


Specjalność nart Worldcup Rebels e-Speed to skręty gigantowe. Dzięki dłuższemu promieniowi i racingowej konstrukcji narty gwarantują wydajność i stabilność podczas szybkiej jazdy. W porównaniu do modeli FIS narty Worldcup Rebels e-Speed są mniej wymagające i wybaczają błędy, co oznacza mniejsze zmęczenie i łatwiejszą inicjację skrętu. Ich konstrukcja obejmuje drewniany rdzeń z jodły i topoli, materiał Titanal, włókno szklane oraz ścianki boczne ABS gwarantujące doskonałe trzymanie krawędzi.


RACING PRZEZ CAŁY DZIEŃ, CODZIENNIE


Kolekcja HEAD Race Performance oferuje supernowoczesną geometrię i technologie najnowszej generacji opracowane we współpracy z wyczynowymi zawodnikami HEAD ze światowej czołówki. Jeśli jesteś ekspertem, który nie potrzebuje bramek, aby czerpać przyjemność z jazdy, oto sprzęt stworzony dla Ciebie! Na trasach ośrodków nie znajdziesz szybszych nart!

TECHNOLOGIE :

Energy Management Circuit Front , to technologia oparta na ceramicznych płytkach z materiału piezoelektrycznego zintegrowanych w przednią konstrukcję nart. Ich działanie polega na przekształcaniu energii kinetycznej w energię elektryczną. Skutek to tłumienie negatywnych wibracji, płynniejsza i bardziej stabilna jazda. Narty lepiej i szybciej przystosowują się do terenu.

GRAPHENE To najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał - twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach - Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.

Ślizg UHM C Materiały tej samej jakości co w najlepszych nartach sportowych HEAD. Inna struktura ślizgu dająca uniwersalność w różnych warunkach.

REBEL CAMBER Zastosowano technologię Rebel Camber, która dodatkowo poprawia właściwości jezdne desek, gwarantując świetną przyczepność podczas krawędziowania przy utrzymaniu maksymalnej prędkości.

KONSTRUKCJA GRAPHENE WC SANDWICH CAP Konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap to idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.

Taliowanie:  114-68-99mm      R-17,1 dla 175cm

Narty z wiązaniami HEAD ST 20  RS, skala 10-20 DIN , montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.


Freeflex ST 20 X RS o racingowej charakterystyce to jedne z topowych wiązań w kolekcji HEAD. Element Stream Jaw w części przedniej zachwyca kontrolowanymi niezależnie dźwigniami kątowymi i zapewnia jeszcze większą precyzję oraz kontrolę. Część tylna RACE PRO RS umożliwia progresywny przekaz sił, szczególnie w konkurencjach technicznych.


HEAD WC REBELS E-SPEED 2024 /175/ + ST 20 RS - SUPER STAN

Kod producenta HEAD WC REBELS E-SPEED 2024

Narty w praktycznie  super stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień, kosmetyczne rysy nie wymagają serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 9,0 !!


Na narty potestowe udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  4499ZŁNarty Head WC Rebels e-Speed 2024

  • Kod produktu: Narty Head WC Rebels e-Speed 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.499,00 zł
  • 2.899,00 zł


Dostępne opcje