Narty Nordica Belle 78 DC model 2023
z wiazaniami Marker TP2 11 GW

Nordica Belle DC 78 sprawdzi się w skrętnej jeździe na całej górze. Ta nowa damska narta jest idealna dla średnio zaawansowanych narciarek, które spędzają całe dnie na stoku. Dla gładkiej, ale mocnej jazdy, która wzmacnia pewność siebie, nowa technologia Nordica Double Core umieszcza amortyzujący rdzeń Pulse pomiędzy dwoma drewnianymi rdzeniami. Szersza talia narty zwiększa wszechstronność, a krótsza płyta wiązania zwiększa możliwości wygięcia narty i inicjowania skrętów. Dzięki obniżeniu pozycji tylnej płyty, technologia Nordica Natural Stance zapewnia bardziej naturalną, centralną pozycję, która maksymalizuje kontrolę. Wybierz się na każdy szlak z Nordica Belle DC 78.

BELLE DOUBLE CORE

1 - Dwie warstwy drewna

2 - Warstwa gumowa umieszczona między powłokami drewna

3 - Podwójne ściany boczne ABS

4 - Warstwa włókna szklanego

Belle Double Core to innowacyjna konstrukcja zaprojektowana i stworzona z myślą o kobietach. Podzielenie drewnianego rdzenia na dwie części umożliwiło umieszczenie między nimi dodatkowej warstwy nazwanej przez producenta Pulse Core. W tym modelu spotykamy się z gumową wkładką, zapewniającą gładką jazdę i tłumienie wibracji. Konstrukja Belle Double Core odpowiada za lepszą kontrolę elastyczności nart, stabilność, wsparcie oraz wysoką amortyzację.

NATURAL STANCE

Poprawiona pozycja mocowania wiązań, zaprojektowana dla kobiet. Pięta wiązań została obniżona o 2 mm, co daje bardziej naturalną i wycentrowaną pozycję. Technologia poprawia balans i sterowanie nartami.

Taliowanie :127-78-106mm   R-12,8  dla 156cm

Narty z wiązaniami MARKER TP2 11  montowane do fabrycznej płyty  w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta, skala 3-11 DIN.

Narty w DOBRYM a nawet  DOBRYM +  stanie technicznym, ślady normalnego użytkowania - drobne eksploatacyjne rysy i zacięcia  na szacie graficznej nart i wiązań, Krawędzie jeszcze grube - 1,5-1,6mm grubość krawędzi - a więc ok. 15-20% realnego zużycia . Nowe mają ok. 2mm, Ślizgi w bardzo dobrym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień, pojedyncze ryski nie wymagają serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 8,0-8,5 !!

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  2999ZŁ

TERAZ WCENIE 1199ZŁNarty Nordica Belle 78 DC 2023

  • Kod produktu: Narty Nordica Belle 78 DC 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.999,00 zł
  • 699,00 zł


Dostępne opcje