Nordica Dobermann SLR DC FDT
model 2023/24
z wiązaniami Marker X-Cell 14 FDT GW


Narodziny rewolucji! Narty Nordica Dobermann SLR DC zmienią narciarstwo na całym świecie. Wszystko to dzięki technologii Couble Core. Podzielono drewniany rdzeń na dwie warstwy i osadzono między nimi elastomerowy rdzeń Pulse. Narta tłumi wibracje, zapewniając przy tym płynną ale mocną jazdę, która zwiększa pewność siebie. Mniej agresywne dzioby zapewniają, że te narty są bardziej zrównoważone i komfortowe przez cały dzień mocnej jazdy. Szerokość talii 69 mm zapewnia szybkie i dynamiczne przejście z krawędzi na krawędź. Najlepszy wybór dla osób, które szukają mocnej narty, która szybko i precyzyjnie wchodzi w skręt.


Niezależnie od tego, czy jesteś na trasie wyścigu, czy daleko od niej, Nordica Dobermann SLR DC pragnie skręcać. Z apetytem na krótkie, wybuchowe skręty, zapewnia maksymalną moc i precyzję. Zupełnie nowa konstrukcja Dobermann SLR DC z podwójnym rdzeniem łączy drewniany rdzeń i warstwę elastomeru między dwoma arkuszami tytanu. Oprócz zwiększenia pewności i kontroli, zapewnia to wyjątkowo płynną i stabilną jazdę. Dobermann SLR DC prezentuje również nową dwuczęściową płytę wykonaną z cynku i aluminium. Płyta ta wzmacnia reakcję, zapewniając błyskawiczne przejścia od krawędzi do krawędzi, jednocześnie pozwalając nartom na naturalne wygięcie w celu uzyskania optymalnej wydajności. Uwolnij swój najlepszy atak w każdym skręcie dzięki Dobermann SLR DC


DOUBLE CORE


Nowa rewolucja w nartach! Zespół badawczo-rozwojowy firmy Nordica podzielił drewniany rdzeń – dusze nart – na dwie warstwy i osadził między nimi elastomerowego rdzenia Pulse. To tłumi wibracje, zapewniając płynną, ale mocną jazdę, która zwiększała pewność siebie.


FULL CAMBER PROFILE

Profil camber pod stopą, brak Rockera. Gwarantuje idealne trzymanie się narty nawet na bardzo oblodzonym stoku.


ENERGY 2 TITANIUM DOUBLE CORE

• W pełni wydajny rdzeń

• Ściany boczne ABS

• 2 warstwy Tytanu

Zalety:

- Uczucie Pucharu Świata

- Świetna przyczepność krawędzi i lepsza stabilność

- Różne szerokości dla różnych warunków narciarskich

- Precyzyjny, szybki, zabawny i wszechstronny

Taliowanie : 119-69-103mm   R-12,5 m  dla 160cm

Narty z wiązaniami Marker X-Cell 14 FDT, skala 5-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.


Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5-9,8 !!

Na narty potestowe  udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  5999ZŁNarty Nordica Dobermann SLR DC FDT 2024

  • Kod produktu: Narty Nordica Dobermann SLR DC FDT 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 5.999,00 zł
  • 2.699,00 zł


Dostępne opcje