Nordica Spitfire DC 80 PRO  FDT
model 2023/24
z wiazaniami   Marker X-Cell  12 FDT


Poszukiwanie idealnego skrętu nie zależy od idealnych warunków. Kierując się tym przekonaniem, narty Nordica Spitfire DC 80 Pro zapewniają wyjątkową wydajność i ogromną wszechstronność. Niezrównaną moc i kontrolę zapewnia podwójny rdzeń Nordica Energy TI Double Core, który umieszcza arkusz tytanu i warstwę elastomeru między dwoma drewnianymi rdzeniami. Aby zwiększyć pewność i stabilność, ma szerszą talię, która łatwo dostosowuje się do miękkiego śniegu i zmiennych warunków. Mówiąc najprościej, jest to narta carvingowa z duszą all-mountain, co czyni ją idealnym towarzyszem do całodziennej jazdy na stoku. Podsyć swoją pasję dzięki Nordica Spitfire DC 80 Pro.

DOUBLE CORE

Nowa rewolucja w nartach! Zespół badawczo-rozwojowy firmy Nordica podzielił drewniany rdzeń – dusze nart – na dwie warstwy i osadził między nimi elastomerowego rdzenia Pulse. To tłumi wibracje, zapewniając płynną, ale mocną jazdę, która zwiększała pewność siebie.

MULTI RADIUS SIDECUT - Koncepcja multi-radius wykorzystała kształt naszych nart SL do opracowania dziobów i piętek oraz korpusu GS. Te specjalne cechy zapewniają lepszą reaktywność od krawędzi do krawędzi, łatwe skręty, ale także większą stabilność i przyjemność z ruchów. Dzięki takiemu rozwiązaniu narty są skrętne i niezwykle stabilne nawet przy bardzo dużych prędkościach.

PŁYTA:

FDT Race Plate Pro N - FDT Race Plate Pro N firmy Nordica zapewnia wyjątkową wydajność i jest wyposażony w szybką szynę demonstracyjną do szybkiej i łatwej regulacji bez użycia narzędzi, a cynkowa płyta i mostek zwiększają przenoszenie energii, zapewniając wyjątkową moc i kontrolę

ENERGY TI DOUBLE CORE - Aby zapewnić niezrównaną precyzję i reakcję, podwójny rdzeń Nordica Energy TI umieszcza warstwę elastomeru Pulse między dwoma drewnianymi rdzeniami, z których każdy jest następnie otoczony warstwą tytanu. Drewniane rdzenie i warstwa elastomeru tłumią drgania, aby zmniejszyć drgania i pochłaniać teren, a warstwy tytanalu maksymalizują przenoszenie energii, zapewniając wyjątkową moc, precyzję i kontrolę.

Rdzeń / Materiały:

PERFORMANCE WOOD + METAL + PULSE CORE + SIDEWALL

Profil:

Full Camber - Dynamic Race Shoovel - Dynamic Race Shovel to geometryczna struktura opracowana specjalnie przez Nordica, aby zwiększyć zwrotność końcówki. Lekki rocker na łopacie ułatwia pierwszą część skrętu, poprawiając kontrolę i zmniejszając wysiłek.

TALIOWANIE  130-80-110mm    R-17m dla 180cm

Narty z wiązaniami Marker X-CELL 12 FDT, skala 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  4699ZŁNarty Nordica Spitfire DC 80 PRO 2024

  • Kod produktu: Narty Nordica Spitfire DC 80 PRO 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.699,00 zł
  • 2.999,00 zł


Dostępne opcje