Narty  Nordica UNLEASHED 108
model 2022/23
z wiązaniami Marker Griffon 13 GW


Przybijanie piątki i dobra zabawa to standard w Nordica Unleashed 108. Zbudowana dla nowoczesnego freeskiera, uwielbia głęboki śnieg i otwarty teren.  W lesie i na wybojach dzięki profilowi rocker, oferuje wyjątkową wszechstronność. Aby zwiększyć Twoją pewność siebie, Unleashed 108 łączy drewniany rdzeń z karbonem i metalową warstwą przystosowaną do jazdy w terenie. Zwiększa to trzymanie krawędzi i tłumi drgania, zapewniając wyjątkowo płynną jazdę. Uzbrojone w tradycyjny camber pod stopami, Unleashed 108 oferują doskonałą reakcję i mnóstwo popa. Wcześnie wznoszące się dzioby i ogony nart zapewniają pływalność w głębokim śniegu i dają swobodę kreatywnego podejścia do każdego terenu i każdego zakrętu. Zabawny i mocny, Nordica Unleashed 108 przekształca całą górę w Twoje płótno.


LINIA UNLEASHED

Zbudowana dla nowoczesnego freeskiera, kolekcja Nordica Unleashed jest idealna dla tych, którzy spędzają dni poza szlakiem, w lesie i goniąc za puchem. Z naciskiem na wszechstronność, te narty zapewniają idealne połączenie zabawy i wydajności, umożliwiając przekształcenie całej góry w swój plac zabaw. Ich profil rockered tip i tail z łatwością radzi sobie z różnorodnym terenem i zmiennymi warunkami. Aby jeszcze bardziej zwiększyć Twoją pewność siebie, drewniany rdzeń połączono z karbonem i metalowymi elementami przystosowanymi do jazdy w terenie, co zwiększa trzymanie krawędzi i tłumi drgania, zapewniając wyjątkowo płynną jazdę. Jeśli traktujesz sztruks jako sposób na dotarcie do terenu w którym naprawdę chcesz jeździć, Unleashed jest twoją bratnią duszą. Twoje najlepsze dni dopiero nadejdą - pogoń za nimi i uwolnij swoją kreatywność z Nordica Unleashed.


Konstrukcja:

Energy Terrain Specific Metal Ti - konstrukcja z pełnym rdzeniem drewnianym i jedną płytą titanalu o specjalistycznym kształcie pokryta włóknem szklanym. Ściana boczna narty zrobione z ABS.


Profil:

Powder Rocker

Narty z wiązaniami MARKER GRIFFON 13, skala 4-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 141-108 130mm  R- 20,5m dla 191cm

Narty w praktycznie  super stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień, kosmetyczne rysy nie wymagają serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 9,0 !!


Na narty potestowe używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  3299ZŁ /bez wiązań/


Narty Nordica Unleashed 108 2023

  • Kod produktu: Narty Nordica Unleashed 108 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.599,00 zł
  • 2.099,00 zł


Dostępne opcje