Narty VOELKL BLAZE 106 model 2023
z wiazaniami Maeker GRIFFON 13.0 GW


Inauguracja modelu Mantra jest jednocześnie punktem początkowym dla „Power-Freerider”. To linia nart dla tych, którzy chcą znaczyć swobodny ślad w terenie – bez ograniczeń, ale z pełną kontrolą zapewnianą przez sportowy design All Mountain. Nowa seria Blaze otwiera nowy wymiar, zwłaszcza dla freeriderów działających intuicyjnie, którzy lubią jeździć sportowo, a przy tym przywiązują wagę do kreatywnej lekkości. Blaze 106 o masie 1772 g (przy długości 186 cm) to najszerszy model z linii, zapewniający doskonałe wyniesienie nawet w miękkim śniegu.

Titanalowa platforma wiązania o grubości 0,3 mm zapewnia bezpośrednie przeniesienie mocy i szybkie wytworzenie nacisku, dla precyzyjnego działania przy zmianie krawędzi. Korzyści z szybszej i dokładniejszej reakcji narty można czerpać zwłaszcza w wąskim, surowym terenie – nawet przy niewielkiej sile. Odpowiada za to w znacznej mierze konstrukcja 3D Radius. Wprawdzie Blaze zaprojektowano zwłaszcza do szybkich, krótkich skrętów, jednak trzy różne promienie, zwłaszcza w połączeniu z rdzeniem drewnianym Hybrid Mulitlayer Tip to Tail, są przystosowane do każdego stylu jazdy, a tym samym nadają się do ambitnych zastosowań.

Dodatkowo godną uwagi cechą jest nowy, stosowany po raz pierwszy Suspension Tip. Elastyczny, zbliżony do gumy materiał na dziobie i piętce działa jak zderzak zwłaszcza w terenie z nawianym lub rozjeżdżonym śniegiem, dając większą odporność na zakłócenia i zapewniając dobre wynoszenie narty.

Dzięki niewielkiej masie narty Blaze chętnie używane są jako narty freeride'owo-turowe. Dlatego Völkl dla wszystkich modeli Blaze ma w ofercie docięte do danego rozmiaru foki Smart Glue.


Taliowanie :146-106-128mm
3D RADIUS  R-40/ R-19/ R-30  dla 186cm

 

Narty z wiązaniami MARKER GRIFFON 13,0 skala 4-13 DIN, montowane do fabrycznej płyty  w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta 


Narty Volkl Blaze 106 2023

  • Kod produktu: Narty Volkl Blaze 106 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 5.000,00 zł
  • 2.099,00 zł


Dostępne opcje