Narty  Volkl Flair 7,2
model  2023/24
z wiązaniem Marker vMotion FDT 10,0 GW


Model Flair definiuje na nowo jazdę po stoku. Ta narta łączy koncepcję współzawodnictwa i zabawy, umożliwiając zakreślanie wąskich promieni skrętu i eksplozję dynamiki jazdy z maksymalną kreatywnością.


Narty Völkl Flair 7,2 sprawdzają się zarówno na oblodzonych stokach, jak i na świeżym śniegu, wywołując uśmiech na twarzy doświadczonych narciarzy.


Model Flair z serii 7.2 zbudowany w konstrukcji z rdzeniem drewnianym - FULL SENSOR WOODCORE, gwarantując narcie więcej dynamiki i sprężystości.


Model dający pełne możliwości rozwoju i nauki techniki jazdy skrętem ciętym (carvingowym - typowo na krawędziach).


Model idealny do jazdy rekreacyjnej na krawędziach, gwarantując narciarkom średnio-zaawansowanym pole do rozwoju umiejętności i wejście w świat zaawansowanego narciarstwa carvingowego.


Narty te stanowią doskonały kompromis pomiędzy precyzją prowadzenia a komfortem użytkowania.


Na trasie zachowują się jak klasyczne, carvingowe narty o sportowym charakterze.  Posiadają zwrotność krótkich nart połączoną ze stabilnością nart długich.


KONSTRUKCJA Z RDZENIEM DREWNIANYM - FULL SENSOR WOODCORE

Narta Volkl Flair 7.2 zbudowana jest w konstrukcji z rdzeniem drewnianym - Woodcore, umieszczony na pełnej powierzchni narty.


Rdzeń drewniany działa jak "kręgosłup" narty i daje wspaniałe odczucie na śniegu. Odpowiada on za precyzyjny przekaz sił sterujących, zwiększa stabilność podczas agresywnej jazdy, a także zapewnia maksymalną kontrolę. Woodcore nadaje sztywność przekładającą się rewelacyjne trzymanie krawędzi na twardym, zbitym śniegu.


.TIP ROCKER - PROFIL NARTY Z 10% ROCKEREM  - ŁATWOŚĆ INICJOWANIA SKRĘTU

Narty Völkl Flair posiadają profil Tip Rocker, gdzie dzioby zostały podniesione o 10%. Taki profil sprawia, że narty łatwiej inicjują skręt i lepiej zachowują się na miękkich, rozjeżdżonych trasach.

Na pozostałej długości narty zastosowano Camber, który z kolei zapewnia mocne trzymanie krawędzi na twardym śniegu.

Klasyczny 10% Rocker w części dziobowej narty sprawia, że narta pomaga szybciej złapać krawędź,umożliwiając wybór bardziej agresywnej linii.

Na pozostałej długości narty - 90% Camber. Profil Camber daje bardzo dynamiczne odbicie dzięki wysokiej sprężystości, precyzyjne czucie podłoża oraz niesamowite trzymanie krawędzi na twardym śniegu.

Profil z rockerem na wysokości dziobów oraz z camberem w strefie pod wiązaniem, umożliwia dynamiczną jazdę przy pewnym stabilnym trzymaniu krawędzi, na zdecydowanie twardym i zbitym śniegu.

Narty z wiązaniami MARKER vMotion FDT 10,0 GRIP WALK, skala 3-10 DIN, montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta


SPECYFIKACJA

Długość - Promień skrętu - Talia

dla dł: 151cm, R-11,8m,   123_72_104mm

Wiązania: Marker vMotion 10.0 GRIP WALK

Rdzeń drewniany : Sensor Woodcore

Przeznaczenie: all-mountain

Technologie : Tip Rocker, Center Sidewall, Grip Walk

Umiejętności: średniozaawansowane narciarze

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  1599ZŁNarty Volkl Flair 7.2 2024

  • Kod produktu: Narty Volkl Flair 7.2 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.599,00 zł
  • 1.099,00 zł


Dostępne opcje