Narty  Volkl Flair 76 Elite
model 2024
z wiazaniami Marker vMotion 10,0 Lady GW


Narty damskie Völkl Flair 76 Elite + wiązania vMotion 10 GW zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o jeździe zarówno na stoku, jak i poza nim i są przeznaczone dla zaawansowanych i doświadczonych narciarek. Flair 76 oferują najwyższą wydajność dla narciarek, które chcą poprawić swoje umiejętności na stoku. Konstrukcja z częściowym sidewallem w środkowej części narty zapewnia lepsze trzymanie krawędzi i stabilność podczas carvingu, a wybaczające błędy dzioby i tyły pozwalają na wykonywanie nawet pierwszych skrętów poza trasą.


Nawet w zmiennych warunkach śniegowych dziób rocker gwarantuje szeroki zakres zastosowań i łatwiejszą inicjację skrętu. Lekki system wiązań vMotion charakteryzuje się szerokim wiązaniem narciarskim z bardzo dobrym przenoszeniem mocy. Są kompatybilne z GripWalk, dzięki czemu można je łatwo założyć i zdjąć.

Cechy:

Poziom: Zaawansowany

Kategoria: Uniwersalne narciarstwo alpejskie

Rocker: Tip Rocker

Rdzeń: Dual Woodcore

Base: P-Tex 2100

Struktura podstawowa: Zebra Structure

W tym wiązania : vMotion 10 GW

Długość - Promień skrętu - Talia dla dł: 154cm, R-12,7m,   124_76_105mm

Technologie:

P- TEX 2100 Base

Podeszwa ze spiekanego polietylenu o wysokiej gęstości i masie cząsteczkowej zapewnia wysoką wytrzymałość i wyjątkowy poślizg.


Center Sidewall

Dzięki częściowej konstrukcji ścianki bocznej w środkowej części narty w połączeniu z super smukłą konstrukcją 3D.Ridge, przenoszenie mocy jest mocne i bezpośrednie.


Dual Woodcore

Korpus narty ma konstrukcję PU z podwójnym drewnianym rdzeniem.


Tip Rocker

Zakrzywia się tylko w górę w obszarze dziobu, podczas gdy środek i ogon narty są wyrównane z naprężeniem wstępnym.


Narty z wiązaniami MARKER vMotion 10,0 COMPACT LADY  GW, skala 3-10 DIN, montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  2399ZŁ
Narty Volkl Flair 76 Elite 2024

  • Kod produktu: Narty Volkl Flair 76 Elite 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.399,00 zł
  • 1.499,00 zł


Dostępne opcje