Narty Volkl Flair SC UVO Carbon  model 2023
z wiazaniami vMotion 3 11.0 GW Lady

Narty Flair SC Carbon są odrobinę lżejsze od swojego standardowego odpowiednika Flair SC. Dopakowane zaawansowanymi technologiami m.in. zmieniona geometria nart, wzmocnione Carbonem, wyposażone w nowy tłumik UVO 3D - flagową technologię Volkl. Efficiency Technology zapewnia doskonałą wydajność jazdy a pełna ścianka boczna Full Sidewall usztywnia nartę na całej jej długości. Ta łatwa w obsłudze narta o profilu rocker na dziobie to wycinacz do slalomu, która czyni zratrakowany stok prawdziwym polem doświadczalnym dla zaawansowanych narciarek. Wyposażone w Tip Rocker dla szybszej inicjacji skrętu i w nowy typ wiązań vMotion3 kompatybilny z systemem Grip Walk. Największymi atutami narty są doskonałe trzymanie na krawędziach i stabilność - jadą jak po szynach i nic nie jest w stanie wytrącić ich z zadanego toru jazdy.


Taliowanie 123 - 70 - 103

Długość 150 cm 155 cm 160 cm

Promień 10.5 m 11.3 m 12.1 m

SYSTEM UVO 3D

Zasada Rocker to nowy kanon w narciarstwie. W magicznym świecie śniegu pojawiła się koncepcja w konstrukcji nart, powodując jakościową zmianę narciarstwa, porównywalną do rewolucji jakiej dokonała narta carvingowa. Wykorzystując doświadczenie zdobyte w nartach free, wprowadzono do nart trasowych nowy profil - Rocker. Specjalnie adaptowana do nowego profilu geometria i konstrukcja narty pozwoliła na osiągnięcie niesamowitego efektu - łatwość skrętu narty krótkiej i stabilność, szczególnie przy dużych prędkościach, narty długiej.

Wstępne wygięcie dzioba i piętki narty skraca efektywną długość krawędzi dzięki czemu zainicjowanie skrętu jest łatwe i nie wymaga użycia siły. W miarę wzrostu prędkości, narty w skręcie są krawędziowane pod coraz większym kątem, dzięki czemu wydłuża się odcinek styku krawędzi ze śniegiem. Narta staje się stabilna i pewna w prowadzeniu. Poszerzona geometria w połączeniu z profilem Rocker znacznie ułatwia jazdę poza trasą. Narty nie przebijają się przez śnieg jak lodołamacz, ale dzięki podgiętym dziobom szybują nad nim lekko i sprawnie.


POWERED BY CARBON

Warstwa włókna węglowego w rdzeniu narty tworzy najlepszą możliwą kombinację lekkości, wytrzymałości oraz nadaje sportowy charakter jazdy.


FULL SENSOR WOODCORE LIGHT

Konstrukcja rdzenia Full Sensor cechuje twarde drewno w obszarze gięcia nart - ale w przeciwieństwie do rdzenia Speedwall Wood Core w obszarze oprawy, lecz - przeciwnie do prędkości rdzeniu ścian - pod śrubami oraz w zewnętrznych obszarach zastosowano lżejsze drewno. W modelach nart z oznaczeniem E- Efficiency korzyści zapewnia redukcja wagi i możliwość wykonywania bardzo sportowych zwrotów oraz znacznych osiągów.

Narty Volkl Flair SC UVO Carbon 2023

  • Kod produktu: Narty Volkl Flair SC UVO Carbon 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.499,00 zł
  • 2.499,00 zł


Dostępne opcje