Narty Head Pure Joy Special Black Edytion /wersja wzmocniona/  model 2022
z wiązaniami Tyrolia 9.0 SLR GW


Pure Joy to połączenie designu z zachwycającą efektywnością jazdy. Narty przyciągają wzrok nowatorską  kolorystyka. To idealny model dla początkujących narciarek, które chcą robić szybkie postępy.


Początki wcale nie muszą być trudne, zwłaszcza jeśli masz do dyspozycji Pure Joy, czyli typowe narty na trasę, na których początkujący, tacy jak Ty, błyskawicznie opanowują technikę jazdy na krawędziach. Dzięki lekkiej konstrukcji i łatwości ich prowadzenia, szybko zobaczysz i poczujesz postęp, który będzie motywacją, aby następnego dnia znów pojawić się na stoku. Krótki promień skrętu sprawia, że zmiana kierunku jest banalnie prosta, a bardziej doświadczonym narciarkom pozwala szlifować umiejętność jazdy.


Zaprojektowane z myślą o przyjemności z jazdy na nartach wiązania JOY 9 SLR umożliwiają pewną i pełną radości szybkość i precyzję na stoku przy dwa razy mniejszym wysiłku.


HEAD PURE JOY LTD 2022 /158/ + TYROLIA 9,0 SLR GW

TECHNOLOGIE HEAD PURE JOY:

ERA 3.0: to kombinacja technologii, kształtu i geometrii zapewniająca bezwysiłkowe prowadzenie, większą kontrolę i trzymanie krawędzi.

Graphene: GRAPHENE to najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał – twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach – Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.

Allride Rocker: Rocker, który dobrze czuje się zarówno na stromych stokach jak i w puchu – dla narciarzy, którzy lubią takie warunki i którzy gotowi są wynieść jak najwięcej z każdego dnia spędzonego na nartach. W każdym modelu umieszczono dokładnie dobraną długość rockera tak, aby zapewnić maksymalne osiągi na każdym poziomie umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.

Konstrukcja Power Sidewall Jacket – Rdzeń kompozytowy: Aby konstrukcja była jeszcze lżejsza, materiał w sercu narty został zastąpiony przez lżejsze tworzywo. Dodatkowo, użyta została warstwa Graphene, która nie tylko poprawia jakość jazdy na nartach, ale również redukuje jej sztywność, sprawiając, że narta wybacza błędy, ale jest przy tym wyjątkowo precyzyjna.

Konstrukcja LYT Tech

Kobiecy Camber

Protectiv Frame Structure

Super Lekka Dystrybucja Wagi

Ślizg UHM C

HEAD PURE JOY LTD 2022 /158/ + TYROLIA 9,0 SLR GW Kod producenta Pure Joy 158cm

Taliowanie i promień skrętu: 130/73/107 mm     R:10,9m   dla dł: 158cm

WIĄZANIA TYROLIA  9,0 SLR GW

W połączeniu z nową płytą superliterail, wiązania JOY 11 SLR zapewniają bez wysiłkową jazdę oraz doskonałą kontrolę bez żadnych ograniczeń.

SKALA 3 -9 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym bezproblemowe ustawienie do każdego butaNarty Head Pure Joy LTD 2022

  • Kod produktu: Narty Head Pure Joy LTD 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.599,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje