• Narty Head Supershape e-Speed 2024

Head Supershape e-Speed model 2024
z wiązaniami Head PRD 12 GW


Narty Head Supershape e-Speed są zaawansowane, o charakterystyce all mountain. E-Speed to idealny wybór dla doświadczonych narciarzy trasowych, którzy lubią dynamiczną jazdę i szukają wydajnych, a zarazem łatwych w obsłudze nart do całodziennej jazdy. Zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową technologię EMC, która ogranicza negatywne wibracje i podnosi stabilność, zapewniając płynniejszą jazdę. Stworzenie konstrukcji o optymalnym rozłożeniu masy zapewniającym doskonały balans i kontrolę gwarantuje z kolei technologia HEAD Graphene. Podobnie jak inne modele z tej rodziny Narty Head Supershape e-Speed spełnią wszystkie potrzeby doświadczonych narciarzy o sportowym zacięciu. To model, któremu można bezgranicznie zaufać.


Uniwersalne wiązania PRD 12 GRIP WALK umożliwiają pełną regulację pod każdy rozmiar buta bez użycia narzędzi oraz gwarantują wzorcowy poziom bezpieczeństwa.

Skala 4-12 DIN

EMC

ERA 3.0 S

Konstrukcja Graphene Worldcup Sandwich Cap

Rdzeń drewniany

Ślizg UHMC, struktura Race RD

Speed Rocker

Plate: Superflex PR Base high

Taliowanie :  122-68-104mm

Promień skrętu;  R- 14m /170 cm

Waga pojedynczej narty bez wiązania: 2190g  Długość: 170


Technologie:

EMC

Technologia EMC, czyli Energy Management Circuit umieszczony jest z przodu i tyłu nart. Jest to piezoelektryczna płyta, która umieszczona została z przodu i tyłu nart, przekształca ona energię kinetyczną w energię elektryczną, która następnie zostaje wykorzystana do stabilizacji narty poprzez redukcję negatywnych wibracji. Mniejsze wibracje podczas szybkiej jazdy to bardziej stabilne narty oraz lepsze trzymanie na śniegu.

GRAPHENE

GRAPHENE to najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został stworzony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał, jest twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Twoje narty z tą technologia, w 100% poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.

ERA 3.0 S - Technologia ERA 3.0 S w nartach Head Supershape to połączenie carvingu all mountain, przeniesiona z modeli zawodniczych. Jest to nowy poziom w mechanice skrętu i nowych możliwości narciarskich, które zrobią wrażenie na narciarzu na każdym poziomie zaawansowania.

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  3800ZŁNarty Head Supershape e-Speed 2024

  • Kod produktu: Narty Head Supershape e-Speed 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.800,00 zł
  • 2.299,00 zł


Dostępne opcje