Nordica Spitfire TI FDT    model 2024
z wiązaniami Marker TPI 2 LT 11 FDT


Narty Nordica Spitfire TI to rewelacyjna narta do całodziennej jazdy po przygotowanych stokach, oferując zarówno moc jak i świetną zabawę. Konstrukcja oparta na drewnianym rdzeniu oraz pojedynczej warstwie wzmacniającej zapewnia szybkość oraz energię przy wyjściu ze skrętu w mniej wymagającej formie. Geometria dziobów inspirowana nartami slalomowymi, aby łatwiej inicjować skręt, talia oraz piętki w charakterystyce narty gigantowej pomagają w precyzyjnym i mocnym skręcie. Nowa płyta Race Plate zapewnia płynny flex i dodatkową stabilność.

FULL CAMBER PROFILE

Profil camber pod stopą, brak Rockera. Gwarantuje idealne trzymanie się narty nawet na bardzo oblodzonym stoku.

MULTI RADIUS SIDECUT

To co najlepsze z konstrukcji nart slalomowych i gigantowych - taliowanie umożliwiające wycinanie podkręconych, krótkich skrętów i płynną jazdę długimi łukami na tych samych nartach.

Zalety:

- Uczucie gs + sl

- Wszechstronność

FTD RACE PLATE

Połączenie wygody i wydajności, płytę FDT Race Plate można szybko i łatwo regulować bez użycia narzędzi dzięki Fast Demo Track.

Zalety:

- Wyrafinowana konstrukcja zwiększa wydajność

Łatwa regulacja bez użycia narzędzi

TALIOWANIE  119-71-99mm    R-14,5m dla 162cm

Narty z wiązaniami Marker TP2 LT 11 FDT, skala 3-11DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.


CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  3299ZŁNarty Nordica Spitfire Ti Fdt 2024

  • Kod produktu: Narty Nordica Spitfire Ti Fdt 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.299,00 zł
  • 2.199,00 zł


Dostępne opcje