Narty Volkl Deacon 80
model 2022/23
z wiązaniami  Marker Lowride XL 13 FR GW


Narty Volkl Deacon 80  to narty posiadające Tip Rocker i Tail Rocker. Wyprodukowane w budowie 3D.Ridge z konstrukcją 3D.Glass i ideą 3 promieni.

Ta deska właściwie wszędzie jest u siebie. Wiele promieni w krawędzi bocznej powoduje, że zachowanie narty w skręcie wchodzi w nowy wymiar.

To przede wszystkim powrót do talii 80mm oraz zmiana konstrukcji nart na Glass Frame! Jest to sprawdzona a zarazem najnowsza konstrukcja nart All-Mountain stosowana przez VOLKL'a.

Przy okazji ulepszony został również obecny sposób montażu wiązań wprowadzając nowy sytem wiązań LowRide XL. Jest to niższe wiązanie lepiej przekazujące siły na krawędzie, a także pozwalające na swobodną zmianę środka ciężkości.


Dzięki szerszej taili narty świetnie sprawują się na trasach gorzej przygotowanych. Konstrukcja tip&tail rocker w połączeniu z sandwich speedwall zapewnia bardzo dużą zwinność zwinne i dynamikę w jeździe. Delikatnie podgięte dzioby i tyły sprawiają, że narty bardzo łatwo wchodzą w zakręt. Dzięki czemu możemy wybrać narty trochę dłuższe (5,10cm w zależności od preferencji) niż standardowo dokonując wyboru, a zapewnią nam one jeszcze większa stabilność i lepsze prowadzenie przy większych prędkościach, zachowując swoją zwinność.


Poziom narciarza: Zaawansowany

TECHNOLOGIA NARTY VOLKL DEACON 80 + WIĄZANIA LOWRIDE XL 13 FR DEMO GW 2023:

3D RADIUS SIDECUT - Trzy Promienie W Jednej Narcie Dla Maksymalnej Wszechstronności I Stabilności Przy Dużej Prędkości

3D.GLASS - Budowa 3D.GLASS od Völkl pozwala na dalszą polepszenie cech szusowania i stabilności desek, głównie w wymagających warunkach śniegowych. W porównaniu z klasyczną budową z włókna szklanego trójwymiarowe i wielokrotnie złożone warstwy przed i za obszarem wiązań powodują sprawniejsze trzymanie krawędzi i lepszą elastyczność narty na zakręcie.

IPT LOWRIDE XL - Specjalnie do szerszych nart: 10mm niższa pozycja zwiększa zwinność i pewność prowadzenia nart.

MULTILAYER WOODCORE - Zestawienie drewna bukowego i topoli sprawia, że rdzeń jest niezwykle wytrzymały. W obszarze wiązań zastosowano drewno twardsze, a dookoła drewno bardziej miękkie.

3D.RIDGE - Niebywale efektywna, efektowna budowa nart Völkl. 3D.Ridge to charakterystyczny karbonowy grzbiet, biegnący przez całą długość deski. Pod nim kryje się drewniany rdzeń, który zapewnia większą sztywność oraz lepszą stabilizację.

POWERED BY STEEL - Warstwa stali w nartach zapewnia bardzo dobrą wytrzymałość, kontrolowaną giętkość i zwiększa płynność zjazdu w szybszych prędkościach.

ZEBRA STRUCTURE

Wiązania: Marker iPT LowRide XL 13 GW , skala 4-13 DIN, montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta

SPECYFIKACJA

Długość - Promień skrętu - Talia

dla dł: ,   128_80_111mm

RADIUS 3 D   R-20 12 -17M

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  3899ZŁNarty Volkl Deacon 80

  • Kod produktu: Narty Volkl Deacon 80
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.899,00 zł
  • 2.499,00 zł


Dostępne opcje