Atomic Redster jr
model  2021/22  z wiązaniami Atomic  6 GW

Model doskonale sprawdza się dla początkujących jak i średniozaawansowanych młodych adeptów "białego szaleństwa", a jego design nawiązuje do nart dla dorosłych.

Gwarantuje bezpieczeństwo oraz umożliwia szybkie postępy.

Konstrukcja:

Znaczną zaletą nart Atomic Redster RJ jest technologia Bend – X. Jest to elastyczna strefa pod wiązaniem, która pomaga w efektywnym wygięciu narty, nawet bardzo lekkim dzieciom.

Dzięki temu narty mają stały kontakt ze śniegiem, a mały narciarz nie musi wkładać wiele energii, by swobodnie manewrować nartami.

Profil Race Rocker (lekko podniesione dzioby nart) oraz Full Cap (konstrukcja pozbawiona ścianek bocznych, w której wierzchnia powłoka nart zachodzi bezpośrednio na krawędzie) wpływają na łatwiejsze manewrowanie nartami.

Uniwersalna szata graficzna doskonale sprawdzi się zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Laminat imitujący wężową skórę sprawia, że narty nie są tak podatne na zarysowania.

Narty z wiązaniami ATOMIC 6 GRIP WALK, skala 2-5,5 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie  rozmiaru buta w zakresie 253-329 mm długości skorupy buta.

Taliowanie :109-68-89mm   R-12m dla 140cm

Posiadamy narty w dł: 120cm ,130cm 

Narty Atomic Redster Jr 2022

  • Kod produktu: Narty Atomic Redster Jr 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 899,00 zł
  • 599,00 zł


Dostępne opcje