Narty  Fischer RC4  Curv TI
model  2023/24
z wiazaniami Fischer RS 10,0 GW


Model RC4 THE CURV TI to narty stworzone dla zaawansowanych i narciarzy, którzy lubią szybszą, dynamiczną jazdę.


Rdzeń narty AIR CARBON TI 0.5 został stworzony z drewna oraz wzmocniony podwójną warstwą titanalu i technologią Air Carbon. Dzięki temu jazda staje się gładka, a trzymanie krawędzi doskonałe.


Dzięki zastosowanym w modelu RC4 THE CURV TI rewolucyjnym systemem Triple Radius System, gwarantuje nam wręcz idealną pracę narty w każdym skręcie! Nowa geometria nart powstała przy zastosowaniu Triple Radius, czyli potrójnego promienia skrętu zapewnia nam jeszcze lepszą kontrolę i efektywniejsze przenoszenie sił w każdym skręcie – zaczynając od prawidłowej inicjacji skrętu, poprzez fazę precyzyjnego ślizgu na krawędzi, aż do ostatecznego przyspieszenia w końcowym etapie skrętu. RC4 THE CURV TI pokryte są aż 0.5 warstwą ultramocnego titanalu, który odpowiada za uzyskanie maksymalnej stabilności niezależnie od siły nacisku na nartę.


Narty RC4 THE CURV TI posiadają geometrie dostosowaną do potrójnego promienia skrętu, dzięki czemu narta doskonale układa się w zakręcie o dowolnym łuku zarówno krótkim, średnim jak i długim.

TECHNOLOGIE:

AIR CARBON TITANAL 0.5mm

Drewniany rdzeń z podwójną warstwą titanalu wzmacniany technologią Air Carbon. Rezultatem jest idealne trzymanie krawędzi i gładka jazda.

SIDEWALL CONSTRUCTION

Laminowana konstrukcja z drewnianym rdzeniem i ściankami bocznymi zamknięte w klasycznej konstrukcji "kanapki" do podparcia krawędzi w celu uzyskania najwyższej stabilności, wytrzymałości i trwałości.

TRIPLE RADIUS

Potrójny promień skrętu wyciągnięty z talii narty pozwala na lepszą kontrolę i dokładniejsze przekazanie siły na nartę podczas każdej fazy skrętu – od właściwej inicjacji, precyzyjnej fazy ślizgu na krawędzi, aż po ostateczne przyspieszenie przy wyjściu ze skrętu.

BAFATEX®

Opatentowany przez firmę Fischer laminat o nazwie BAFATEX® sprawia, że narta jest odczuwalnie lżejsza i sztywniejsza poprzecznie, co pozwala na płynniejszą jazdę i szybkie wejście na krawędź.


Narty z wiązaniami FISCHER RS 10,0 GRIP WALK, skala 3-10 DIN, montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta

SPECYFIKACJA

Sezon: 2023 / 2024

Dla kogo: UNISEX

Kolor: red / grafit-granat

Stopień Zaawansowania: Średnio zaawansowany, zaawansowany, sport

Prędkość: średnia, duża

Teren: do jazdy na przygotowanym stoku, na muldach, w każdym terenie

Segment: Race / On Piste

Rodzaj rdzenia: Rdzeń drewniany + tytan +carbon

Konstrukcja: Sandwich Sidewall

Wiązanie: RC4 RS10 PR Powerrail

Siła wypięcia: 4 - 10 DIN

Taliowanie: 120-70-101 (157cm)

Promień skrętu: R=12m podstawowy (157cm

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  2899ZŁ

Narty Fischer RC4 Curv Ti 2024

  • Kod produktu: Narty Fischer RC4 Curv Ti 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.899,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje