Narty Head Super Joy  model 2023
z wiązaniami Head Joy 11 GW


Jeśli stawiasz na narciarstwo, Head Super Joy 2023 to narty dla Ciebie. Świetnie radzą sobie na każdej trasie. Ich sportowy charakter idzie w parze z oryginalną szatą graficzną w sportowym stylu. Model Super Joy to narta bezkompromisowa !


Nie ma to jak dynamiczna jazda na nartach! Narty Head Super Joy pozwalają w pełni wykorzystać zaawansowaną technikę i gwarantują mnóstwo frajdy z jazdy na każdym stoku. Ich lekka konstrukcja pozwala zaoszczędzić energię na cały dzień jazdy na nartach. Przy okazji narty zachwycają swoim designem – przyciągają wzrok pogodnymi kolorami i sportowym wzornictwem.


Wprowadzamy technologię LYT w serii nart JOY, tworząc nowe modele nart dla kobiet. Każda narta w serii została indywidualnie zaprojektowana, tak aby zapewnić maksymalną wszechstronność i spełnić oczekiwania od początkujących narciarek aż po ekspertki, zarówno na przygotowanym stoku, jak i poza trasą. Technologia LYT to lekkość zrobiona dobrze. Stworzyliśmy serię nart z super lekkim rdzeniem drewnianym Karuba, materiałem Koroyd i wzmocnionych Graphene na całej długości narty. Dzięki temu, zwiększyliśmy ich moc i wytrzymałość, jednocześnie czyniąc je niewiarygodnie lekką. Unikalna dystrybucja wagi sprawiła, że dziób i piętka narty są grubsze, a część środkowa cieńsza. Dodatkowo wyposażyliśmy je w technologię ERA 3.0 czyli: Rocker, progresywny promień i włókna Intelligence w przedniej części narty.


Seria JOY to lekkość, łatwe prowadzenie nart. Technologie i osiągi o zawodniczym rodowodzie - oto nowa linia damskich nart Joy. Każdy model z kolekcji został indywidualnie zaprojektowany w taki  sposób, aby uzyskać jak najbardziej uniwersalną charakterystykę. To narty dla początkujących i  doświadczonych narciarek, które sprawią się zarówno na trasie, jak i w terenie.

Narty z wiązaniami Head Joy 11 GW, skala 3-11DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta

Taliowanie : 129-75-108 mm  R- 12,2m dla 163cm


Narty Head Super Joy 2023

  • Kod produktu: Narty Head Super Joy 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.800,00 zł
  • 1.499,00 zł


Dostępne opcje