Nordica Spitfire DC 74 FDT
model 2024
z wiązaniami Marker TPX 12 FDT


Narodziny rewolucji! Narty Nordica Spitfire DC zmienią narciarstwo na całym świecie. Wszystko to dzięki technologii Double Core. Podzielono drewniany rdzeń na dwie warstwy i osadzono między nimi elastomerowy rdzeń Pulse. Narta tłumi wibracje, zapewniając przy tym płynną ale mocną jazdę, która zwiększa pewność siebie. Przeznaczone są dla narciarzy, którzy jeżdżą w każdych warunkach. Zachowana sportowa geometria w połączeniu z szerokością 74 mm w talii sprawia, iż narty świetnie sprawdzają się nie tylko na twardej, przygotowanej trasie, ale również dadzą niesamowitą przyjemność jazdy w gorszych warunkach. Zapewniają legendarną przyczepność na krawędzi, odbicie na końcu skrętu i płynną, pewną jazdę.


DOUBLE CORE

Nowa rewolucja w nartach! Zespół badawczo-rozwojowy firmy Nordica podzielił drewniany rdzeń – dusze nart – na dwie warstwy i osadził między nimi elastomerowego rdzenia Pulse. To tłumi wibracje, zapewniając płynną, ale mocną jazdę, która zwiększała pewność siebie.


FULL CAMBER PROFILE

Profil camber pod stopą, brak Rockera. Gwarantuje idealne trzymanie się narty nawet na bardzo oblodzonym stoku.


ENERGY 2 DOUBLE CORE

• W pełni wydajny rdzeń

• Ściany boczne ABS

• 2 warstwy Tytanu

Zalety:


- Uczucie Pucharu Świata

- Świetna przyczepność krawędzi i lepsza stabilność

- Różne szerokości dla różnych warunków narciarskich

- Precyzyjny, szybki, zabawny i wszechstronny

TALIOWANIE. 122-74-102mm    R-15,3m dla 165cm Narty z wiązaniami Marker TP 12 FDT, skala 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  3999ZŁ
Narty Nordica Spitfire DC 74 FDT 2024

  • Kod produktu: Narty Nordica Spitfire DC 74 FDT 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.999,00 zł
  • 2.599,00 zł


Dostępne opcje