Narty Volkl Deacon model 2023
z wiazaniami Marker vMotion 10,0 GW


Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy już sobie radzisz na stoku, cenisz sobie przede wszystkim opłacalną cenę i solidny materiał . Narty all-mountain Deacon   gwarantują mnóstwo radości na stoku . Ich konstrukcja sprawia, że ​​są odporne na błędy i zapewniają duży komfort na stoku.


Völkl Deacon  i mocne krawędzie sprawiają, że narty są idealne na cały dzień. Tip Rocker  sprawia, że ​​jazda na nartach z Völkl Deacon  to przyjemna  zabawna. Tip Rocker  zapewnia łatwą inicjację skrętu i energooszczędną jazdę. Na trasie zachowują się jak klasyczne, carvingowe. Ze względu na swoją szerokość talii na poziomie 72 mm pod butem prawdziwe swoje oblicze pokazują podczas jazdy na przygotowanym stoku narciarskim. Deacony posiadają zwrotność krótkich nart połączoną ze stabilnością nart długich.

Narty DEACON są przy tym najlżejszymi modelami wśród nart allmountain na świecie, daleko wyprzedzając konkurencję – na stoku oznacza to zwiększoną manewrowość i mniejsze zmęczenie po długim dniu na śniegu.

Narty z wiązaniami MARKER vMotion 10,0 GRIP WALK skala 3-10 DIN, montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta

Opis techniczny:

Długość - Promień skrętu - Talia

dla dł: 158cm, R-12,7m,   123_72_104mm

Wiązania: Marker vMotion 10.0 GRIP WALK

Rdzeń: Composite Core

Przeznaczenie: all-mountain

Technologie : Tip Rocker, Center Sidewall, Grip Walk

Umiejętności: początkujący i doskonalący jazdę  narciarze

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  1499ZŁNarty Volkl Deacon 2023

  • Kod produktu: Narty Volkl Deacon 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.499,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje