Narty  Head  Shape E V5
model 2023/24
z wiazaniami Head Protector PR 13 GW


Head Shape e.V5 2024 to model nart dedykowany średniozaawansowanym narciarzom, którzy szukają idealnego towarzysza na każdej trasie. Te narty są jak przyjaciel, który nigdy Cię nie zawiedzie - nie zboczą ze stoku, pomkną z Tobą w dół trasy lub pozwolą Ci na nowe, niezbadane szlaki. Dzięki Shape e.V5, nawet nie zauważysz, jak stajesz się coraz lepszym narciarzem.


Narty Shape e.V5 to zupełnie niekonwencjonalne modele, których sekret tkwi w różnicy między szerokością dziobów a piętek. Większa różnica między nimi zapewnia nartom wydajność przy minimalnym nakładzie energii, co oznacza, że łatwiej wchodzą w skręt, są bardziej reaktywne i stabilne. Mniejsza różnica wymaga większej mocy, ale przekłada się na większą precyzję wycinania skrętów i zapewnia większą stabilność. Dzięki Shape E.V5, każdy dobry narciarz może stać się jeszcze lepszy.


Narciarstwo jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, dzięki zastosowaniu technologii takich jak Era 3.0, Rocker, progresywny promień oraz włókna Intelligence w przedniej części narty. Narty Shape e.V5 zapewniają bezwysiłkową kontrolę i lepsze sterowanie, co skutkuje łatwiejszą inicjacją skrętu. Innymi słowy - Twój dzień na nartach będzie wypełniony uśmiechem.


Head Shape e.V5 2024 to idealny wybór dla narciarzy, którzy cenią sobie doskonałą wydajność, stabilność i kontrolę, a także chcą czerpać maksymalną przyjemność z jazdy na nartach. To przyjaciel, na którym możesz polegać na każdej trasie i który z pewnością poprawi Twoje umiejętności narciarskie.

Technologie:

• Konstrukcja LYT Tech

• ERA 3.0

• Graphene

Najmocniejszy, a zarazem najlżejszy materiał znany ludzkości.

• Konstrukcja Power Sidewall Jacket

• Rdzeń kompozytowo-drewniany

• Ślizg UHM C

• Allride Rocker

Taliowanie :128-74-109mm    R-15,0 m  dla 177cm 

WIĄZANIA W ZESTAWIE: 3-13 DIN , montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.


HEAD PROTECTOR PR 13 GW Matt White - Protector PR 13 to całkowicie nowe wiązania oparte na technologii Full Heel Release (FHR). Oferują niespotykany wcześniej poziom bezpieczeństwa.


Protector PR 13 to wiązania oparte na innowacyjnej technologii Full Heel Release (FHR). Oferują maksymalną ochronę w razie upadku do tyłu lub do przodu ze skręceniem ciała przy niższych wartościach wypięcia. Inteligentny mechanizm wypięcia w zakresie 180°, zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej zapobiega przeciążeniu kolan i gwarantuje bezpieczniejszą jazdę skutkującą wyraźnym ograniczeniem liczby kontuzji kolan i ich poważnych konsekwencji. Wiązania oparto na technologii PowerRail, dzięki czemu są kompatybilne ze wszystkimi nartami z zamontowaną fabrycznie szyną PowerRail. Zestaw funkcjonalnych rozwiązań dopełnia kompatybilność z technologią GripWalk, wiązania są dopasowane zarówno do butów o podeszwach alpejskich, jak i o podeszwach GripWalk.

Narty w  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE. Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5-9,8 !!


Na narty potestowe udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  2799ZŁNarty Head Shape e V5 2024

  • Kod produktu: Narty Head Shape e V5 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.799,00 zł
  • 1.699,00 zł


Dostępne opcje