Narty  Nordica ENFORCER 100
model 2023
z wiązaniami Marker Griffon 13 GW


Podróż jest nagrodą - i jest szczególnie satysfakcjonująca w przypadku Enforcer  100 firmy Nordica. Ta narta all-mountain to na nowo wyobrażenie naszego wielokrotnie nagradzanego projektu Enforcer, łącząc ją z przełomowymi możliwościami zjazdów. Lekka konstrukcja Enforcer 100ułatwia manewrowanie i maksymalizuje wydajność podczas wypraw — a wszystko to bez uszczerbku dla wydajności na zjazdach. Aby zwiększyć pewność siebie i kontrolę, narty mają rocker na czubku i ogonie z wczesnym wzrostem oraz tradycyjny camber pod stopami. A dzięki szerszej talii sprawdza się zarówno w kurorcie, jak i poza nim. Spraw, aby każdy dzień był niezapomniany dzięki Enforcer Unlimited 94 firmy Nordica.

CECHY

Konstrukcja: CARBON SW

Rocker: ALL MOUNTAIN ROCKER

Rdzeń / Materiały: LITE PERFORMANCE WOOD + SIDEWALL + CARBON CHASSIS ENFORMER LT

Carbon Chassis LT firmy Nordica wykorzystuje zastrzeżoną mieszankę materiałów węglowych w celu zmniejszenia masy przy jednoczesnej maksymalizacji wydajności.

TRUE TIP LT

Zmniejszając ilość ciężkiego plastiku ABS w czubku i rozszerzając lekki drewniany rdzeń w tym obszarze za pomocą stożka, który dodatkowo zmniejsza wagę, poprawiliśmy zabawę i zwrotność nart bez uszczerbku dla niezrównanego poczucia mocy i kontroli. Nadeszła następna generacja.

NORDICA ENFORCER 100 2023 /179/ + GRIFFON 13 - SUPER STAN Długość nart 179 cm

Narty z wiązaniami MARKER GRIFFON 13, skala 4-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :132,5-100-120,5mm  R- 17,3m dla 179cm


Narty w praktycznie  super stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień, kosmetyczne rysy nie wymagają serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 9,0 !!


Na narty potetowe udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  2999Z,Ł bez wiązań.


Narty Nordica Enforcer 100 2023

  • Kod produktu: Narty Nordica Enforcer 100 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.999,00 zł
  • 2.299,00 zł


Dostępne opcje