Narty Freeridowe  Head  Kore  117
model 2023/24
z wiązanimi Tyrolia Attack 14


Narty KORE 117 charakteryzuje dynamika i moc. Zostały stworzone do jazdy w wyższych rejonach gór i na otwartej przestrzeni. Ich unikalna konstrukcja oparta na materiale Graphene, włóknie węglowym i drewnie Karuba redukuje wagę, nie ograniczając wydajności. Konstrukcja Sandwich ze ściankami bocznymi została wzmocniona powłoką zewnętrzną o nowym profilu. Od heliskiingu, przez skitourowe wyprawy w poszukiwaniu dziewiczego terenu, po zakładanie pierwszych śladów w świeżym śniegu – KORE 117 oferują stabilność i unoszenie gwarantujące skuteczność podczas jazdy w głębokim puchu.


Narty z wiązaniami TYROLIA ATTACK 14,0, skala 4-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta


Taliowanie : 143-115-127mm  R- 22,4m dla 177cm


SPECYFIKACJA


Graphene - Najmocniejszy i zarazem najlżejszy materiał znany ludzkości. Wykorzystaliśmy go przy budowie dziobu i piętki narty KORE, czyniąc ją lżejszą i zwiększając jej elastyczność w puchu.

Konstrukcja GKC (GRAPHENE-KOROYD-CARBON) Superlight Sandwich Cap - Zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów, konstrukcja GKC Superlight Sandwich wykorzystuje Graphene, Koroyd i Carbon, dzięki czemu dostarcza najlżejsze na świecie narty, bez utraty najwyższych osiągów. To najnowocześniejsza konstrukcja w nartach do jazdy poza trasami.

Rdzeń drewniany KARUBA - Rdzeń nadający narcie osobowiści i charakteru. To idealny stosunek gęstości do wagi.

Technologia Topless - Konstrukcja w technologii Topless pozwoliła na stworzenie najlżejszych nart w tej kategorii. Unikalny splot warstw włókna węglowego zapewnia sztywność poprzeczną, gwarantując wyjątkową reaktywność nart i pewne trzymanie na krawędzi.

Ślizg UHM C - Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg, który będzie służył przez lata.

TNT Rocker - Dla jeszcze bardziej pełnego wrażeń freeride'u - przednie i tylne podniesienie narty z częściowym wygięciem (camber). Kombinacja dająca uczucie surfowania w puchu, ale również zapewniająca uniwersalność na twardym śniegu. Połączenie dwóch światów, 50% rocker wystarcza, aby sprostać Twoim oczekiwaniom freeride, a 50% camber utrzyma prędkość i budżet w rycach - wszechstronność rockera TNT sprawi, że masz z głowy o jedną parę nart mniej.

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJĄ JAK NOWE

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!


Na narty potestowe udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA KATALOGOWA NOWEGO ZESTAWU  W SEZONIE  4200ZŁNarty Head Kore 117 2024

  • Kod produktu: Narty Head Kore 117 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.200,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje