Narty  Freeridowe  Head Kore Tour  87
model 2023/24
z wiązaniami Tyrolia Ambition 12


Narty turystyczne HEAD Kore Tour 87 + Ambition 12 MN + hamulec  to uniwersalny i wydajny zestaw nart zaprojektowany z myślą o przygodach na nartach. Te narty są idealne dla tych, którzy kochają odkrywać tereny poza trasami i szukają ekscytujących wrażeń poza utartymi szlakami.


Narty te o wielokolorowym designie nie tylko wyglądają stylowo, ale także oferują wyjątkową funkcjonalność. Połączenie lekkiej konstrukcji i 87-milimetrowej szerokości w talii nart Kore Tour 87 zapewnia łatwą zwrotność, dzięki czemu nadają się zarówno do wspinaczki pod górę, jak i zjazdu w dół.


System wiązań Ambition 12 MN jest idealnie zintegrowany z nartami, zapewniając lekkie, a jednocześnie stabilne połączenie między butami narciarza a nartami. Umożliwia to precyzyjne sterowanie i optymalne przenoszenie mocy, zwiększając ogólną wydajność narciarza.


Zaprojektowane z myślą o turystyce, narty te są zbudowane tak, aby wytrzymać różne warunki występujące na terenach poza trasami. Wielokolorowa konstrukcja nie tylko dodaje stylu Twojemu sprzętowi, ale także zwiększa widoczność w zaśnieżonych lub mglistych warunkach.


Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym entuzjastą narciarstwa turystycznego, czy początkującym, który chce wyruszyć w świat narciarstwa poza trasami, narty turystyczne HEAD Kore Tour 87 + Ambition 10 MN  .Multicolour to niezawodny i wysokiej jakości wybór, który podniesie Twoje narciarskie umiejętności na nowy poziom.


Wiązania Tyrolia Ambition 12 MN

Ambition 12 MN to wiązania alpine-touring najwyższej klasy. Łączą innowacyjną technologię ułatwiającą podchodzenie, funkcjonalność rozwiązań gwarantujących naturalne wygięcie nart i uznane zjazdowe osiągi marki TYROLIA. Są wyposażone w przody AT, które z łatwością można dopasować zarówno do podeszew alpejskich, jak i podeszew skitourowych (ISO 9523), oraz szeroką na 65 mm płytkę poślizgową gwarantującą stałą siłę wypięcia.


Wiązania posiadają lekką teleskopową szynę ułatwiającą wygodne dopasowanie wiązań do długości skorupy butów i ich precyzyjne wyśrodkowanie przez montażem do nart. Supernowoczesny mechanizm do podchodzenia z wielopoziomowym podparciem 0°/5°/10°/15° umieszczono jak najbliżej pięt Alpine Touring, co przekłada się na większą równowagę i mniej wysiłku podczas podchodzenia – niezależnie od warunków. Niskie stanie (jedynie 38 mm nad nartami) poprawia stabilność i zapewnia pewną pozycję. Mówiąc krótko, wiązania umożliwiają naturalne wygięcie nart, zapewniają stałą siłę wypięcia oraz oferują pełne bezpieczeństwo i zjazdową wydajność oczekiwane od zaawansowanych modeli TYROLIA.

 Są kompatybilne z butami o podeszwach o długości 260–350 mm, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta


Taliowanie :130-87-110mm  R- 15m dla 170cm


SPECYFIKACJA

Multilayer-Carbon Sandwich Cap Construction,

KARUBA-POPLAR Light Weight Wood Core,

Graphene,

Topless Tech,

Structured UHM C Base,

Tail Notch,

Tip-Tail Rocker.

Narty w idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJĄ JAK NOWE

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty potestowe udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA KATALOGOWA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  3700ZŁ

 ZESTAW NIE ZAWIERA FOK !!!Narty Head Kore Tour 87 2024

  • Kod produktu: Narty Head Kore Tour 87 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.700,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje