• Narty Head Rebels  WC e-GSR 2024

Narty  Head WC Rebels E-GSR
model 2023/24
z wiązaniami Head PRD 12 GW


Worldcup Rebels e.GSR 2024 to niezawodny wybór dla ambitnych narciarzy, którzy cenią sobie skuteczność i precyzję podczas jazdy. Zainspirowany DNA linii Rebels, model ten łączy w sobie drewniany rdzeń wzmocniony metalem oraz konstrukcję Worldcup Sandwich, co gwarantuje nie tylko wyjątkową wytrzymałość, ale również doskonałą stabilność podczas długich skrętów.


Dzięki sportowemu taliowaniu oraz szerokości 68 mm, narty te oferują uniwersalność podczas jazdy po przygotowanych trasach. Promień 14,4 m zapewnia idealną równowagę między łatwością prowadzenia a precyzją skrętu.


Najnowsza innowacyjna technologia EMC F opracowana przez HEAD ogranicza wibracje i podnosi stabilność, zapewniając narciarzom jeszcze większą kontrolę nad jazdą. Dodatkowo, lekki system szynowych wiązań w technologii PowerRail zapewnia łatwe i szybkie mocowanie butów, co przekłada się na wygodę i precyzję podczas jazdy.


E.GSR to model stworzony specjalnie dla dynamicznych narciarzy o sportowych ambicjach. Niezależnie od poziomu zaawansowania, narty Worldcup Rebels e.GSR zapewnią Ci niezapomniane wrażenia na stoku. Wybierz niezawodność i precyzję - wybierz narty Worldcup Rebels e.GSR!


EMC F


EMC F to specjalna płytka ceramiczna, która jest umieszczona na przedniej części narty. Dzięki niej energia, którą narty otrzymują podczas jazdy, jest przetwarzana na energię elektroniczną. Ta energia elektroniczna jest następnie wykorzystywana do redukcji negatywnych wibracji, które mogą powodować dyskomfort podczas jazdy. W ten sposób, dzięki EMC F, jazda na nartach staje się bardziej komfortowa i przyjemna.


KONSTRUKCJA WC SANDWICH CAP


To idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.


ŚLIZG UHM C


Materiał używany do produkcji powierzchni ślizgowych. Jest to materiał złożony z ultra wysoko-mocnych włókien polietylenowych, które są połączone w sieć krystaliczną. Ślizg UHM C oferuje lepszą wytrzymałość na ścieranie, wyższą szybkość i lepsze właściwości ślizgowe.


STRUKTURA RACE


Narty z taką strukturą bieżnika charakteryzują się cięciami ułożonymi wzdłuż krawędzi nart, które poprawiają przyczepność i kontrolę na twardych powierzchniach. Dodatkowo, specjalne rowki i żłobienia w bieżniku zapewniają większą stabilność i precyzję, co ułatwia skręcanie i utrzymywanie linii jazdy na trasach wyścigowych.

Taliowanie:  120-68-101mm      R-13,1 dla 163cm     14,4m  dla 170cm

Narty z wiązaniami HEAD PRD  12  GW, skala 4-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta

Narty w super stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień, kosmetyczne rysy nie wymagają serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 9,0 !!


Na narty potestowe używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  2999ZŁNarty Head Rebels WC e-GSR 2024

  • Kod produktu: Narty Head Rebels WC e-GSR 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.999,00 zł
  • 1.799,00 zł


Dostępne opcje