Narty  Head  Shape E V10
model  2023/24
z wiązanmiami Head Prootector PR 11 GW


Head Shape E-V10 2024 to narty dla hedonistów i doświadczonych narciarzy, którzy szukają nowych, ekscytujących możliwości na trasach jak i poza tradycyjnymi trasami. Dzięki swojej unikalnej geometrii, te narty zapewniają nieporównywalną wydajność w skrętach oraz aktywną pomoc w rozpoczęciu każdego skrętu dzięki ich szerokim dziobom.


Niezależnie od warunków, Shape E-V10 zapewniają komfortowe i pewne użytkowanie. To narty, które wykraczają poza granice tradycyjnych modeli, a ich tajemnica tkwi w różnicy między szerokością dziobów a piętek. Dzięki większej różnicy między nimi, narty te zapewniają doskonałą wydajność przy minimalnym nakładzie energii, co oznacza, że łatwiej wchodzą w skręt, są bardziej reaktywne i stabilne. Mniejsza różnica między szerokością dziobów a piętek wymaga większej mocy, ale zapewnia większą precyzję i stabilność.


Filozofia Shape E-V10 opiera się na innowacyjnym połączeniu materiałów takich jak Graphene, superlekkiego węgla oraz drewnianego rdzenia Karuba biegnącego na całej długości nart. Taki zestaw materiałów zapewnia nie tylko wytrzymałość i trwałość, ale również zmniejsza ich wagę, co wpływa na jeszcze większą wydajność. Pogrubienie nart na dziobach i piętkach oraz zmniejszenie grubości ich środkowej części zapewniają idealne rozłożenie wagi, co prowadzi do doskonale zbalansowanej konstrukcji.


Head Shape E-V10 2024 to nowa era w świecie narciarstwa, która przynosi zupełnie nowe możliwości i doznania na stoku. To idealny wybór dla każdego narciarza, który szuka doskonałej wydajności, stabilności i precyzji, a także chce czerpać maksymalną przyjemność z jazdy na nartach.

Technologie:

EMC - ENERGY MANAGEMENT CIRCUIT


To gwarancja płynnej jazdy i fantastycznego trzymania krawędzi w każdych warunkach. Kiedy narty wyginają się i wchodzą w wibracje, EMC przekształca wytwarzaną energie kinetyczną, którą następnie wykorzystuje do pochłaniania negatywnych wibracji. Rezultat to płynniejsza jazda i większa stabilność.


LYT-TECH


W tej technologii wykorzystywany jest najlżejszy i najbardziej wytrzymały materiał na Ziemi, aby nieustannie przełamywać konwencję i tworzyć specjalistyczne rozwiązania w najczystszej postaci. Narty i buty w koncepcie LYT TECH zostały opracowane w jednym celu: zapewnić porywające osiągi, bez wysiłku.


ERA 3.0


Wyobraź sobie narty, które są dla wszystkich, wszędzie. Jedne dla wszystkich, wszystko w jednym. HEAD ERA 3.0 nie jest jednowymiarową technologią w stylu: „Masz problem Naprawimy go!”. ERA 3.0 to kombinacja technologii, kształtu i geometrii. Pomyśl Rocker, pomyśl Promień, pomyśl Przyspieszenie. Pomyśl Trójwymiarowo!


PERFORMANCE BACKBONE


Dopasowana trójwymiarowa konstrukcja we wszystkich modelach z linii - optymalna waga i grubość nart. Kolejna odsłona LYT Tech - Lekkość zrobiona dobrze.


Taliowanie :  139-85-121mm    R-12,3 m  dla 163cm

WIĄZANIA W ZESTAWIE: HEAD PROTECTOR PR 11 GW  - Protector PR 11 to całkowicie nowe wiązania oparte na technologii Full Heel Release (FHR). Oferują niespotykany wcześniej poziom bezpieczeństwa.

3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Protector PR 13 to wiązania oparte na innowacyjnej technologii Full Heel Release (FHR). Oferują maksymalną ochronę w razie upadku do tyłu lub do przodu ze skręceniem ciała przy niższych wartościach wypięcia. Inteligentny mechanizm wypięcia w zakresie 180°, zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej zapobiega przeciążeniu kolan i gwarantuje bezpieczniejszą jazdę skutkującą wyraźnym ograniczeniem liczby kontuzji kolan i ich poważnych konsekwencji. Wiązania oparto na technologii PowerRail, dzięki czemu są kompatybilne ze wszystkimi nartami z zamontowaną fabrycznie szyną PowerRail. Zestaw funkcjonalnych rozwiązań dopełnia kompatybilność z technologią GripWalk, wiązania są dopasowane zarówno do butów o podeszwach alpejskich, jak i o podeszwach GripWalk.

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE. Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5-9,8 !!

Na narty potestowe  udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  3399ZŁ
Narty Head Shape e V10 2024

  • Kod produktu: Narty Head Shape e V10 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.399,00 zł
  • 2.199,00 zł


Dostępne opcje