Narty Nordica ENFORCER 94
model  2023/24
z wiązaniami Marker Griffon 13 GW


Nowy Enforcer 94 tworzy nowy rozdział w wielokrotnie nagradzanej i najlepiej sprzedającej się kolekcji Enforcer firmy Nordica, jednocześnie kontynuując rozwijanie swojej legendarnej wydajności. Nic dziwnego, że Enforcer 94 już stał się ulubieńcem narciarzy, którzy większość czasu spędzają na szlakach. Dzięki nowej konstrukcji i mieszance rocker-camber zapewnia wyjątkową wszechstronność, zapewniając wybaczającą jazdę przy niskich prędkościach i niezrównane osiągi, gdy nadszedł czas, aby niczego nie powstrzymać. Nowa karbonowa rama w połączeniu z pełnym drewnianym rdzeniem umieszczonym pomiędzy dwoma arkuszami metalu zapewnia niesamowitą stabilność i reakcję oraz tłumi wibracje, zapewniając wyjątkowo płynną jazdę. Oprócz zmniejszenia masy, ta nowoczesna konstrukcja zapewnia doskonałe trzymanie krawędzi, które budzi zaufanie i pomaga wykonywać mocne i precyzyjne skręty. Podnieś swoją jazdę na nartach - i swoje oczekiwania - dzięki nowemu Enforcerowi 94.


LINIA ENFORCER


Zaprojektowana dla tych, którzy uwielbiają jeździć zarówno na trasach, jak i poza nimi, seria Enforcer jest najbardziej wszechstronną i zaawansowaną linią nart, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Znakomicie wyważone, czują się doskonale, robiąc skręty na sztruksie, pokonując muldy, nierówności i bez wysiłku unosząc się w puchu. Dzięki pełnemu drewnianemu rdzeniowi umieszczonemu pomiędzy dwoma arkuszami metalu, gwarantują wyjątkową moc i stabilność, a jednocześnie zapewniają płynną i zabawną jazdę. Nic dziwnego, że kolekcja Enforcer zdobyła wiele pochwał.

CECHY

Konstrukcja:

Energy 2 Titanium - Miękka i przyjemna jazda. Surfujące wyczucie, które jest łatwe w prowadzeniu i doskonale sprawdza się w miękkim śniegu. Świetne w puchu i na śniegu lub po prostu podczas rajdów po górach. Szybka, zabawna i wszechstronna

1) FULL PERFORMANCE WOODCORE

2) ABS SIDEWALLS

3) GR400 CARBON GLASS

4) 2 TI LAYERS

Rdzeń / Materiały:

PERFORMANCE WOOD + METAL + SIDEWALL + CARBON

Konstrukacja dziobu:

True Tip - Zmniejszając ilość ciężkiego tworzywa ABS w dziobach i rozszerzając lekki drewniany rdzeń w tym obszarze za pomocą stożka, który dodatkowo zmniejsza wagę, zwiększyliśmy figlarność i zwrotność nart bez uszczerbku dla niezrównanego poczucia mocy i kontroli. Nadeszła kolejna generacja.


Narty z wiązaniami MARKER GRIFFON 13, skala 4-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :127,5-94-115,5mm  R- 18,1m dla 186cm 

Narty w praktycznie  super stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień, kosmetyczne rysy nie wymagają serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 9,0 !!

Na narty potestowe  udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  3499ZŁ /bez wiązań/


Narty Nordica Enforcer 94 2024

  • Kod produktu: Narty Nordica Enforcer 94 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.499,00 zł
  • 2.599,00 zł


Dostępne opcje