• Buty Head Vector Evo XP 2024

Head Vector  EVO XP 
model  2024
Flex 100/90    


Buty narciarskie Head Vector Evo XP to idealne połączenie sportowego charakteru - jak w butach typu Race - oraz komfortu, które oferują modele do jazdy rekreacyjnej. Head Vector Evo XP dedykowane są średnio i dobrze jeżdżącym narciarzom.

4 ALUMINIOWE KLAMRY

Buty Head Vector Evo XP posiadają 4 aluminiowe klamry z mikroregulacją (obracając klamrę wokół własnej osi można zmieniać jej długość) oraz jedną regulowaną zębatkę, która pozwala zwiększyć szerokość cholewki o 28 mm. Niski profil klamer (Low Profile) doskonale sprawdza się np. do jazdy na tyczkach.

REGULOWANY FLEX

Mechanizm znajdujący się z tyłku cholewki pozwala na ustawienie sztywności do indywidualnych potrzeb użytkownika. Aby zmienić flex wystarczy wykręcić śrubkę i przesunąć ją niżej. Zakres regulacji wynosi 100 – 90.

SZEROKOŚĆ 100 mm  dla 265 ,   102 mm   dla 275

POJEDYNCZY CANTING

Regulacja bocznego nachylenia cholewki (względem pionowej osi buta), zapewnia łatwiejsze dopasowanie butów Head Vector Evo XP do indywidualnej anatomii narciarza – dotyczy przede wszystkim osób z nietypową budową łydek.

EASY ENTRY DESIGN

Skorupa, dzięki odpowiedniej konstrukcji, ułatwia zakładania i ściąganie butów, gwarantuje lepsze dopasowanie i komfort.

TERMOFORMOWALNE BUTY WEWNĘTRZNE

Buty wewnętrzne Perfect Fit są w pełni termoformowalne i dedykowane do wygrzewania w specjalnie przeznaczonych do tego piecykach.

Taki proces zapewnia lepsze dopasowanie i więcej komfortu, a do tego może być powtarzany kilkukrotnie.

CENA KATALOGOWA BUTÓW  1399 ZŁ





Buty Head Vector Evo XP 2024

  • Kod produktu: Buty Head Vector Evo XP 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.399,00 zł
  • 899,00 zł


Dostępne opcje