Buty  Head  Edge Lyt RX 
model 2023/24

Flex 65  


Head EDGE LYT RX W to wyjątkowo lekkie, wygodne w zakładaniu buty narciarskie gwarantujące komfortową i dynamiczną jazdę przez cały dzień, w każdych warunkach. Optymalna reaktywność, dynamika i transfer energii– przy niewielkim wysiłku.


But – EDGE LYT RX W sprawia, że jazda na nartach wygląda łatwo. Zaprojektowane specjalnie dla początkujących i średniozaawansowanych narciarek, buty narciarskie zapewniają wysoki poziom kontroli, aby móc szybko robić postępy.

Komfort – dzięki niewielkiej wadze, łatwemu zakładaniu i przełomowej technologii EDGE LYT buty te zapewniają maksymalną kontrolę, reaktywność i odbicie przy minimalnym wysiłku. Dzięki lekkiemu wejściu, wyściełanemu polarem butowi wewnętrznemu i anatomicznemu kształtowi, który idealnie dopasowuje się do łydki i zapobiega powstawaniu punktów nacisku, stopy pozostają ciepłe i wygodne nawet w niskich temperaturach - wygodne arcydzieło o sprawdzonej konstrukcji oszczędzającej siłę.

Flex – wartość Flex 65 jest bardzo wybaczająca błędy, podczas gdy wbudowana technologia Duo-Flex zwiększa szybkość reakcji. Język i skorupa zostały również bezpośrednio ze sobą stykające się, aby zapewnić lepsze przenoszenie siły

4 Klamry z Micro regulacją

2 klamry górne z Macro regulacją

 SZEROKOŚĆ: 100 mm  dla 255 /  102 mm dla 265

CENA KATALOGOWA BUTÓW  999 ZŁ

TERAZ W  PROMOCYJNEJ CENIE

Posiadamy: 24,5  , 25,5  , 26,5


Buty Head Edge Lyt RX W 2024

  • Kod produktu: Buty Head Edge Lyt RX W 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 999,00 zł
  • 649,00 zł


Dostępne opcje