• Buty Atomic  Hawx Magna R100 GW 2024

Buty  Atomic Hawx Magna R100 GW
Flex 100


Atomic Hawx Magna R100 GW - zbudowany tak, abyś nie musiał wybierać między komfortem a wydajnością. To szerokie buty narciarskie o średniej sztywności - 102 mm szerokie, strefa Easy Step-in i szeroki język oznaczają, że jest to bezproblemowe i bezbolesne rozwiązanie dla narciarzy z szerszymi stopami. Jeden z najlepszych wyborów dla średnio zaawansowanych lub początkujących narciarzy, zapewnia wystarczającą sztywność, aby sterować nartami bez ciągłego rzucania się na tylne siedzenie.


Standardowe wkładki GripWalk zapewniają lepszą przyczepność podczas chodzenia, jednocześnie przenosząc moc jak w standardowej podeszwie alpejskiej. Funkcje takie jak uchwyt na kod kreskowy, widoczne rozmiary i łatwa do odczytania długość podeszwy buta zapewniają wygodę w wypożyczalni. Najlepiej nadaje się dla narciarzy o średniej budowie z szerszymi stopami, którzy chcą się bawić i nie martwić się o nic poza jazdą na nartach!


Atomic Hawx Magna R100 GW to popularna opcja rentalowa o średniej elastyczności. Lekkie, niezawodne i niezwykle wygodne szerokie buty narciarskie.


Uwaga! Model Atomic Hawx Magna został wyposażony w dodatkowe wkładki Size Adjuster, które umożliwiają zmniejszenie wielkości buta o pół rozmiaru – położenie ich pod zwykłymi wkładkami sprawia, że rozmiary z połówkami zmieniają się w pełne długości (np. 26.5 można zmniejszyć na 26.0). Osoby, które poszukują pełnego rozmiaru buta mogą wybrać większy, a następnie zastosować wkładkę Size Adjuster.


CENA KATALOGOWA BUTÓW  1799 ZŁ

TERAZ W  PROMOCYJNEJ  CENIE

Długość wewnętrzna wkładki to 285mm - połówka w bucie narciarskim powoduje ,że wkładka jest nieco obszerniejsza bardziej komfortowa dla grubszej /wyższej na podbiciu/stopy

Buty Atomic Hawx Magna R100 GW 2024

  • Kod produktu: Buty Atomic Hawx Magna R100 GW 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.799,00 zł
  • 1.099,00 zł


Dostępne opcje