Buty Head Advant Edge  75 X
model 2024
flex 75   szer. 102mm /265   104 mm /275


Head ADVANT EDGE 75 X  to wyjątkowo lekkie, wygodne w zakładaniu buty narciarskie gwarantujące komfortową i dynamiczną jazdę przez cały dzień, w każdych warunkach. Optymalna reaktywność, dynamika i transfer energii– przy niewielkim wysiłku.


Komfort zapewnia technologia bocznego odchylania oraz prosty i wygodny system zakładania i zdejmowania. Wewnętrzna część wykonana jest z materiału zabezpieczonego antybakteryjnie. Specjalnie przetworzona, miękka przednia część wewnętrznej części zapewnia maksymalny komfort najbardziej narażonych części i dopasowuje się do każdego kształtu nogi. Buty wykonane są z trzech różnych twardych materiałów, które zapewniają wyjątkowe czucie i komfort podczas jazdy na nartach


Buty– ADVANT EDGE 75 X sprawia, że jazda na nartach wygląda łatwo. Zaprojektowane specjalnie dla początkujących i średniozaawansowanych narciarzy, buty narciarskie zapewniają wysoki poziom kontroli, aby móc szybko robić postępy.

Komfort – dzięki niewielkiej wadze, łatwemu zakładaniu i przełomowej technologii ADVANT EDGE  buty te zapewniają maksymalną kontrolę, reaktywność i odbicie przy minimalnym wysiłku. Dzięki lekkiemu wejściu, wyściełanemu polarem butowi wewnętrznemu i anatomicznemu kształtowi, który idealnie dopasowuje się do łydki i zapobiega powstawaniu punktów nacisku, stopy pozostają ciepłe i wygodne nawet w niskich temperaturach - wygodne arcydzieło o sprawdzonej konstrukcji oszczędzającej siłę.

Flex – wartość Flex 75 jest bardzo wybaczająca błędy Język i skorupa zostały również bezpośrednio ze sobą stykające się, aby zapewnić lepsze przenoszenie siły

4 Klamry z Micro regulacją

2 klamry górne z Macro regulacją

CENA KATALOGOWA BUTÓW  999 ZŁ


Buty Head Advant Edge 75 X 2024

  • Kod produktu: Buty Head Advant Edge 75 X 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 999,00 zł
  • 699,00 zł


Dostępne opcje