Buty skiturowe Pure 100

Opis

Buty skiturowe Hagan Pure  z kolekcji 2024 to model spełniający wszystkie wymagania stawiane butom skiturowym. Prezentowany model oferuje 60-stopniowy zakres ruchu, co przekłada się na naturalny komfort podczas podchodzenia, jednocześnie zapewniając doskonałą pozycję zjazdową dzięki pochyleniu do przodu o 16° w trybie downhill. Precyzyjne dopasowanie do stopy zapewnia termoformowany botek wewnętrzny oraz skorupa oferująca możliwość selektywnego rozszerzenia w obszarze przedniej części stopy.


W konstrukcji butów Hagan Pure wykorzystano liczne autorskie rozwiązania podnoszące funkcjonalność modelu. Mowa tutaj m.in. o języku Neo Flex Tongue, systemie blokowania Easy Slide Lock czy rozwiązaniu Top Deep Cut zmniejszającym zwężenie w obszarze łydek.


Buty skiturowe Hagan Pure mają konstrukcję zachowującą wysoką sztywność i oferującą świetną precyzję ruchu. Oferowane przez buty wsparcia sprawia, że pokonywanie kolejnych kilometrów staje się prawdziwą przyjemnością. Rotacyjny kołnierz umożliwiający obrót o 60 stopni zapewnia naturalny i wygodny ruch podczas chodzenia, a średni flex na poziomie 100 oferuje komfort podczas wymagających podejść oraz niezrównaną stabilność w trakcie zjazdów. Na uwagę zasługuje wewnętrzny botek z termoformowalnymi strefami na kości strzałkowej, goleni, kostce i podbiciu. Na komfort indywidualnego dopasowania wpływa anatomiczna skorupa, która możesz zostać rozszerzona w przednim obszarze stopy. Rozwiązanie to pozwala dostosować but do anatomicznej budowy stopy. Podeszwa M-Grip Sole z mieszanki gumy zapewnia wyjątkową przyczepność na twardym podłożu i cechuje się dużą odpornością na zużycie. Model, który właśnie oglądasz, jest kompatybilny z wiązaniami pinowymi oraz Marker KingPins. Konstrukcja prezentowanych butów wykorzystuje system dwóch klamer, w efekcie czego jest ona niezwykle łatwa i intuicyjna w obsłudze.


Buty Hagan Pure - najważniejsze cechy:

Rotacyjny kołnierz umożliwiający obrót o 60 stopni zapewnia naturalny i wygodny ruch podczas chodzenia;

Pochylenie do przodu o 16° utrzymuje Cię w idealnej pozycji podczas zjazdu;

Średni flex pomiędzy 90 a 100 zapewnia komfort podchodzenia oraz stabilność podczas zjazdów;

Wewnętrzny botek posiada termoformowalne strefy na kości strzałkowej, goleni, kostce i podbiciu;

Skorupa może być selektywnie rozszerzona w obszarze przedniej części stopy, dzięki temu można ją lepiej dopasować do wymagań kobiecej stopy w newralgicznych miejscach (np. na palcach);

System dwóch klamer zapewnia precyzyjne dopasowanie i optymalne trzymanie stopy;

Model kompatybilny z wiązaniami pinowymi oraz Marker KingPins;

Podeszwa zewnętrzna M-Grip Sole o podwyższonej wytrzymałości;

Rozwiązanie Top Deep Cut zmniejsza zwężenie w obszarze łydek za sprawą specjalnych nacięć po zewnętrznej i wewnętrznej stronie;

Intuicyjny i prosty w użytkowaniu system blokowania Easy Slide Lock;

Konstrukcja pięty Heel Low Cut dba o maksymalną swobodę ruchów podczas długich podejść;

Wyposażone w inserty Dynafit Standard;

Zastosowany Powerstrap pozwala na redukcję wagi oraz znacząco usprawnia proces dopasowania buta;

3-punktowe mocowanie 3 Point Cable Lock;

Neo Flex Tongue to rozwiązanie wykorzystujące dwie twardości języka, co zapewnia porównywalną wydajność podczas podchodzenia oraz zjazdów.


WAGA JEDNEGO BUTA : 1250 G  dla  26,5

SZEROKOŚĆ : 99 mm JEST PODAWANA  dla  26,5

DŁUGOŚĆ SKORUPY BUTA 299 mm dla  27,0

Cena katalogowa tego modelu to 2000 zł .

Posiadamy rozmiary: 26,5  27,5  28,0  28,5  29,0

Buty Skiturowe Hagan Pure 100 2024

  • Kod produktu: Buty Skiturowe Hagan Pure 100 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.400,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje