• Buty Head Formula X GW 110

Head Formula X GW F110 


LIQUID FIT - anatomiczne dopasowanie botka

FormFit - termiczne dopasowanie botka

Perfect fit - termiczne dopasowanie skorupy

Primaloft® - wydajna izolacja

GRIP WALK

Skorupa: PU

Szerokość: 100 mm (dla eu 26,5)

FLEX 110/100

But wewnętrzny: FORMULA LF, wkładka wewnętrzna

Rzep o szerokości 40 mm

Klamry: 4 aluminiowe niskoprofilowe z mikroregulacją

Regulowany flex

Regulacja bocznego kątka cholewki

Więcej miejsca na palce,

Wkładka regulująca nachylenie

Head Formula X to buty dla zaawansowanych narciarzy, którzy oczekują wysokiego poziomu kontroli nad nartą i nie chcą rezygnować z komfortu. Dzięki termicznemu dopasowaniu skorupy i buta wewnętrznego oraz poprzez anatomiczne dopasowanie botka w technologii Liquid Fit otrzymujemy buty dedykowany naszej stopie.


Formula X posiadają regulowany flex w zakresie 110/100 oraz zmienny kąt cholewki. Wraz z wkładką regulująca nachylenie, buty pozwalają na indywidualne ustawienia, aby osiągnąć wysoką precyzję podczas jazdy. Cztery klamry z mikroregulacją stabilnie dopasowują skorupę, a większa przestrzeń w palcach to wygoda wielogodzinnej jazdy i poprawa termiki stopy.


Liquid Fit - to wyjątkowy materiał na bazie parafiny, który zapewnia precyzyjne i szybkie dopasowanie. Jego gęstość umożliwia idealne wypełnienie krytycznych miejsc - okolice kostki oraz pięty - w zaledwie 10 minut! Liquid Fit zachowuje swoje właściwości w długim okresie czasu, nie wyparowuje, nie wysycha, nie zmienia właściwości w zakresie temperatur -20° and + 60°.


Form FIT - System pełnego dopasowania termicznego skorupy, zapewniający komfort i korektę skorupy pod indywidualne cechy stopy. Tworzywo FormFIT zapewnia długotrwały efekt.


Perfect Fit - system zapewniający najwyższy poziom precyzji, komfortu i skuteczności dopasowania. Buty wewnętrzne można poddawać wygrzewaniu, aby dopasować je jeszcze lepiej.


Primaloft® - techniczna włóknina docieplająca o parametrach zbliżonych do puchu naturalnego. Posiada różne odmiany, ale cechą wspólną jest wysoka wydajność cieplna, lekkość oraz bardzo dobra kompresja. Dzięki temu, że jest to włókno syntetyczne, Primaloft® działa nawet gdy jest wilgotny. A w trakcie aktywności sportowej szybko i sprawnie odprowadza wilgoć z powierzchni skóry.


Model producenta: 601121

Kolor: 0

Rozmiar: 28,5

Kod producenta: 000000002000527144

Buty Head Formula X GW 110

  • Kod produktu: Buty Head Formuła X GW 110
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.600,00 zł
  • 899,00 zł


Dostępne opcje