• Gogle Marker Ultra Flex L 2024

Gogle Marker Ultra Flex L

Niezwykle funkcjonalne gogle narciarskie Ultra Flex L firmy MARKER. Są ekstremalnie lekkie, a ich minimalistyczna ramka i sferyczna soczewka charakteryzują się wyjątkową elastycznością i płaskim profilem, dzięki czemu są niemal nieodczuwalne w trakcie ich użytkowania, a także można je złożyć do małych wymiarów, tak by zmieściły się nawet w małej kieszeni. Będzie można zatem mieć je zawsze przy sobie, gdy udamy się na stok narciarski bądź w wyprawę skitourową. Gogle posiadają bezramkową konstrukcję, której zastosowanie umożliwiło wykorzystanie innowacyjnej powłoki anty-mgielnej na soczewce, dzięki której można było zrezygnować z dużych otworów wentylacyjnych. Taka budowa pozwoliła jeszcze bardziej zredukować wagę gogli, a dodatkowo zapewniła maksymalnie szerokie pole widzenia, w celu umożliwienia wygodniejszej obserwacji trasy. Strefy styku z twarzą wyłożono trójwarstwową pianką Xdry, dla zapewnienia komfortowego dopasowania, poczucia miękkości, a także ochrony przed wilgocią, która będzie sprawnie wyciągana na zewnątrz. Pasek z kolei został wyposażony od wewnątrz w silikonowe elementy, aby zabezpieczyć przed jego irytującym zsuwaniem się z kasku.

Główne cechy:

- soczewka sferyczna drugiej kategorii Surround Mirror, dedykowana na słabe słońce lub delikatne zachmurzenia;

- bezramkowa konstrukcja, pozwalająca na uzyskanie wyjątkowo szerokiego pola widzenia;

- trójwarstwowa pianka Xdry, która odprowadza wilgoć i zapewnia poczucie miękkości;

- silikonowe elementy na pasku, chroniące gogle przed zsuwaniem się z kasku;

- elastyczne konstrukcje ramki i soczewki, pozwalające na złożenie okularów do małych rozmiarów;

Soczewka: Surround Mirror

filtr 2 kategorii, oferujący przepuszczalność światła na poziomie 35%, co pozwala na uzyskanie optymalnej widoczności podczas słabego słońca i delikatnego zachmurzenia,

stuprocentowa ochrona przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC, stanowiącymi istotne zagrożenie dla oczu,

powłoka Super Anti-Fog, zabezpieczająca soczewkę przed zamgleniem i przylegającymi cząsteczkami wody,

wytrzymała powłoka NMT Optics+, która działa podobnie do błony migawkowej. Zapewnia soczewce ochronę przed zarysowaniami oraz chroni przed zatrzymywaniem wody, wilgoci, smaru i kurzu,

powłoka lustrzana Full REVO, nadająca soczewce bardziej estetycznego wyglądu i zapewniająca bardziej skuteczną ochronę przed oślepiającym światłem słonecznym.

 Technologie:

Silicon anti-slip coated strap to jakościowy pasek z bardzo wytrzymałego oraz odpowiednio elastycznego materiału, wyposażony po wewnętrznej stronie w silikonowe elementy, dzięki której nie ślizga się po powierzchni kasku. Wyposażone w niego gogle pewnie trzymają się w odpowiednim miejscu bez względu na intensywność jazdy, a także oferują równomierne rozprowadzanie nacisku wokół głowy, dla zapewnienia jeszcze większej stabilności.


Revo

Revo wyróżnia się „Revo Light Management System”, który skutecznie zarządza pełnym spektrum światła, nawet HEV. Następnie odfiltrowuje szkodliwe światło UV, selektywnie przepuszczając światło pomocne w precyzji i przejrzystości widzenia. Wszystkie soczewki wykonane przez Revo są wyposażone w technologię „Digital Polarized PlusTM” zapewniającą 100% polaryzację, która chroni przed odblaskami, a jednocześnie umożliwia oglądanie wszelkich urządzeń emitujących niebieskie światło.

ULTRA ELASTYCZNA KONSTRUKCJA:

gogle tech ultra elastyczna konstrukcja

Gogle Ultra Flex są niezwykle skrętne dzięki bardzo elastycznej soczewce, szczególnie wytrzymałej i prawie niezniszczalnej. Można je „złożyć” i schować w dowolnej kieszeni, nieważne jak małej. Dzięki temu powstaje miejsce na inne rzeczy, zwłaszcza w plecaku turystycznym.

PASKI DO GOGLI Z SILIKONOWĄ POWŁOKĄ ANTYPOŚLIZGOWĄ:

gogle tech, silikonowe, antypoślizgowe paski do gogli

Wysokiej jakości paski do gogli o najwyższej wytrzymałości rozkładają nacisk wokół głowy, zapewniając idealne trzymanie bez drażniących punktów nacisku. Dzięki nałożonej na gorąco powłoce silikonowej na wewnętrznej stronie pasków gogli, przylegają one solidnie do każdego kasku, zapewniając działanie antypoślizgowe.

XDRY PIANKA DO TWARZY:

gogle tech xdry face foam

Wygodne i wyjątkowo miękkie! Konstrukcja XDRY zapewnia optymalne dopasowanie i wygodę noszenia. Miękka warstwa polaru na skórze wchłania wilgoć i odprowadza ją na zewnątrz.

SUPER POWŁOKA ANTI-FOG:

gogle tech z powłoką super przeciwmgielną

Nowa powłoka SUPER ANTI-FOG wewnętrznej soczewki gogli, która nie zapewnia przyczepności cząsteczek wody i niezawodnie zapobiega zaparowaniu soczewki.


Gogle Marker Ultra Flex L 2024

  • Kod produktu: Gogle Marker Ultra Flex L 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 340,00 zł
  • 269,00 zł