Narty  Head  WC  Rebels e-Race
model  2023/24
z wiązaniami Head Freeflex 14 GW Demo


Racingowe narty w przyjaznej odsłonie — e-Race to uniwersalny model stworzony do jazdy skrętami o średnim promieniu po przygotowanych trasach.


HEAD e-Race to carvery stworzone do jazdy skrętami o średnim promieniu, które świetnie czują się również w krótszych i dłuższych skrętach wycinanych na przygotowanych trasach. Ten model o racingowej charakterystyce jest stabilny i reaktywny, ale wymaga mniej siły i oferuje łatwiejsze skręcanie niż narty FIS. W jego konstrukcji zastosowano drewniany rdzeń, materiał Titanal, wytrzymałe ścianki boczne oraz płytę Race. Technologia EMC ogranicza negatywne wibracje i zapewnia płynną jazdę.


RACING PRZEZ CAŁY DZIEŃ, CODZIENNIE


Kolekcja HEAD Race Performance oferuje supernowoczesną geometrię i technologie najnowszej generacji opracowane we współpracy z wyczynowymi zawodnikami HEAD ze światowej czołówki. Jeśli jesteś ekspertem, który nie potrzebuje bramek, aby czerpać przyjemność z jazdy, oto sprzęt stworzony dla Ciebie! Na trasach ośrodków nie znajdziesz szybszych nart!


TECHNOLOGIE NART:

Energy Management Circuit Front , to technologia oparta na ceramicznych płytkach z materiału piezoelektrycznego zintegrowanych w przednią konstrukcję nart. Ich działanie polega na przekształcaniu energii kinetycznej w energię elektryczną. Skutek to tłumienie negatywnych wibracji, płynniejsza i bardziej stabilna jazda. Narty lepiej i szybciej przystosowują się do terenu.

GRAPHENE To najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał - twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach - Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.

Ślizg UHM C Materiały tej samej jakości co w najlepszych nartach sportowych HEAD. Inna struktura ślizgu dająca uniwersalność w różnych warunkach.

REBEL CAMBER Zastosowano technologię Rebel Camber, która dodatkowo poprawia właściwości jezdne desek, gwarantując świetną przyczepność podczas krawędziowania przy utrzymaniu maksymalnej prędkości.

KONSTRUKCJA GRAPHENE WC SANDWICH CAP Konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap to idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.

.

Taliowanie:  117-68-102mm      R-14,8 dla 170cm

Narty z wiązaniami HEAD FREEFLEX 14 GW DEMO s kala 4-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta


HEAD WC REBELS E-RACE 2024 /165/ + FREEFLEX 14 - SUPER STAN Twardość (flex) twarde

Narty w super stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień, kosmetyczne rysy nie wymagają serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 9,0 !!


Na narty potestowe udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  4499ZŁNarty Head Rebels WC e-Race 2024

  • Kod produktu: Narty Head Rebels WC e-Race 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.499,00 zł
  • 2.499,00 zł


Dostępne opcje