Nordica Dobermann GSR RB model 2023
z wiązaniami Marker X-Cell 14 GW


Zawodnicze narty zjazdowe do slalomu giganta. Dobermann GSR RB  to twarde narty dla wydajnych narciarzy, przeznaczone na przygotowane stoki do szybkiej jazdy długimi skrętami.


Narty zbudowane w oparciu o trzy lata badań i testów na śniegu są bardziej płynne w łuku, gładsze i szybsze dzięki wielu nowym technologiom.


Posiadają nową płytkę power recoil, która pozwala nartom naturalnie się zginać, zapewniając w ten sposób żywszą jazdę.


Wszystkie narty w linii są wzorowane na naszych nartach wyścigowych world cup, ale linia Dobermann została zbudowana, aby dominować w rekreacyjnych ligach wyścigowych z poziomem doskonałości, której nie może pokonać żadna inna narta.


Jeśli jesteś zawodnikiem amatorem instruktorem narciarstwa lub po prostu narciarzem, który uwielbia robić slalomowe zakręty, to Twoja narta. Wzorowany na naszych nartach wyścigowych Dobermann World Cup. Dzięki wąskiej szerokości talii 69 mm jest szybki od krawędzi do krawędzi. Ponadto promień tyłu narty pozwala na różne kształty skrętu, dzięki czemu jest to najbardziej płynna i zabawna narta GS, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Dodając jeszcze więcej życia do nart, wprowadzamy nową płytę Recoil Power Plate. Zainspirowany najbardziej udaną płytą na Pucharze Świata, Tłokową płytką, Recoil pozwala nartom naturalnie się wyginać, zapewniając płynniejszą i bardziej dynamiczną jazdę. Dla tych, którzy szukają mocnej narty, która szybko, precyzyjnie skręca i ma zabawne podejście, Nordica DOBERMANN GSR RB z pewnością Ci się spodoba.

Konstrukcja:

Energy 2 Titanium Race Bridge - Konstrukcja rodem z Pucharu Świata. Pełny rdzeń drewniany z dwoma warstwami titanalu. Udoskonalony Carbon Race Bridge na wysokości dziobów i piętek. Ścianki boczne wykonane z fenolu dodają precyzji i zwiększają stabilność w lodowych warunkach. Dzięki karbonowej warstwie GR 400 cała konstrukcja jest lżejsza.

Płyta:

FDT Recoil Race Plate Pro - Zupełnie nowa płyta, która w pełni wykorzystuje potencjał nart. Inspirowana jest najlepszą płytą z Pucharu Świata - Marker Piston. Pozwala pracować nartom na całej długości dodając mocy i przyjemności z jazdy.

Narty z wiązaniami Marker X-Cell 14 GW, w skali 5-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Opis techniczny:

Taliowanie : 114-69-99mm  R-20,5m dla 185cm

Plate: RECOIL POWER PLATE

Construction: ENERGY 2 TI

Rocker: FULL CAMBER

Core + Key Materials: PERFORMANCE WOOD + METAL + SIDEWALL + CARBON

Narty w PLUS  DOBRYM stanie technicznym, ślady normalnego użytkowania - drobne eksploatacyjne rysy i zacięcia  na szacie graficznej nart i wiązań.  Krawędzie grube - 1,6-1,7mm grubość krawędzi - a więc ok. 10-15% realnego zużycia . Nowe mają ok. 2mm. Ślizgi w bardzo dobrym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień, pojedyncze ryski nie wymagają serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 8,0-8,5 !!

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  3999ZŁ


TERAZ W OKAZYJNEJ CENIE


Przedmiotem aukcji są narty w dł; 185cm

Narty Nordica Dobermann GSR RB 2023

  • Kod produktu: Narty Nordica Dobermann GSR RB 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.999,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje