Nordica STEADFAST  DC 85
model  2023/24
z wiązaniami Marker TPX 12 GW


Nordica Steadfast 85 TI DC udowadnia, że wydajność nie powinna odbywać się kosztem zabawy. Uzbrojona w apetyt na całą górę, ta narta all-mountain jest równie zabawna, co wszechstronna. Podwójny rdzeń Energy TI umieszcza pochłaniającą wstrząsy warstwę elastomeru i arkusz tytanalu pomiędzy dwoma drewnianymi rdzeniami. Zwiększa to pewność i kontrolę nad nartą, zapewniając jednocześnie swobodną i wybaczającą błędy jazdę, a dzięki szerszej talii narty sprawdzą się w każdym terenie i w każdych warunkach. Niezależnie od tego, czy jeździsz z przyjaciółmi po ratrakach, jeździsz na nartach po wybojach i drzewach, czy też układasz świeże trasy, Steadfast 85 TI DC firmy Nordica jest gotowy, aby podnieść poziom Twojej gry i wspomnień.


LINIA STEADFAST

KAŻDY TEREN. W KAŻDYCH WARUNKACH. PRZEZ CAŁY CZAS.


Góry wzywają - a Steadfast Nordica jest właśnie odpowiedzią. Kładąc nacisk na wszechstronność, te narty all-mountain sprawdzą się w każdym terenie i w każdych warunkach. Aby jazda była równie mocna, co zabawna, prezentują technologię Double Core Nordica. Niezależnie od tego, czy wykonujesz skręty w sztruksie, pokonujesz drzewa i nierówności, czy też przedzierasz się przez miękki śnieg, możesz polegać na Steadfast, aby zwiększyć swoją wydajność i zabawę, a dla narciarzy, którzy wymagają jeszcze większej precyzji i reakcji, Steadfast 85 Ti DC zawiera elastomerowy rdzeń Pulse i warstwę tytanu pomiędzy dwoma drewnianymi rdzeniami. Szarżuj w górach z pewnością siebie dzięki Steadfast Nordica.


Konstrukcja:

ENERGY TI DOUBLE CORE - Aby zapewnić niezrównaną precyzję i reakcję, podwójny rdzeń Nordica Energy TI umieszcza warstwę elastomeru Pulse między dwoma drewnianymi rdzeniami, z których każdy jest następnie otoczony warstwą tytanu. Drewniane rdzenie i warstwa elastomeru tłumią drgania, aby zmniejszyć drgania i pochłaniać teren, a warstwy tytanalu maksymalizują przenoszenie energii, zapewniając wyjątkową moc, precyzję i kontrolę.


Rdzeń / Materiały: PERFORMANCE WOOD + METAL + PULSE CORE + SIDEWALL

Profil: ON Piste Rocker

TALIOWANIE : 137-85-116mm  R-15,8 dla 179cm

Narty z wiązaniami Marker TPX 12 GW, skala 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Narty w super stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE

Drobne ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 9 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  3799ZŁ


T

Narty Nordica Steadfast DC 85 2024

  • Kod produktu: Narty Nordica Steadfast DC 85 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.799,00 zł
  • 2.199,00 zł


Dostępne opcje